bugün

müzede sıgara içerken yakalanmak

Lisede böyle birşey başıma gelmişti gezi amaçlı 3 sınıf olarak müzeye gitmıstık hoşlandıgım kız vardı onların sınıf secılmemıstı şansa kadere bak aq diyip geçtim müzeye gitme tarihi geldi kıyafete sıgarayı saklamıstım gizli bölmesi vardı 3 sınıfa 3 hoca düşüyordu 1 2 saat müzede durmustuk herneyse bizim arkadaşa sıgara var bende demem ıle gözleri parladı hadi lan wc ye gidelim dedi tamam dedim gittik bu tam wc deyken dedıkı yapmıyalım kanka yakalanıcaz dedım ne olacak aq. herneyse vaz geçirdi. sonra wcden cıktık bizide eskıden kavgalı oldugumuz cocuk ispiyonlamıştı. hoca geldi üstümüzü aradı şansımızada taşşak hoca gelmıstı yanı azarlamıştı bizi ben tabi yeminler ettim vs aldı elımden çöpe attı sonra ise üst kata gidin dedi gittik üst kattada kantin vardı bize 4.5 tl vermişti arkadaşın ile karşılıklı çay için benden demıstı o olay orada kapandı bi kaç kısı olayı duydu 3 sınıfada yaymıslardı sevdigim kız vardı onun gözünden düşmüştüm lise hayatımın aşkı olan aslıyı'da kaçırmıstım bu sebepten dolayı. o günün geceside aslı duyar ise benden sogurmu diye düşünüp sıgara içmiştim cıkışta aq.