bugün

aziz yıldırım

bu taraftar gerek 3 temmuz sürecinde gerekse farklı zaman dilimlerinde arkasında durdu. 3 temmuz sürecinde "sizi sahipsiz sananın boynuna tasma takarız" pankartını astı bu taraftar aziz yıldırım ve diğerleri için.

başkan caddeye inecek dendiğinde...

bu taraftar araçlarını giydirdi sarı lacivert renklerle (ki araç giydirme 1.000-1.500 arasından başlar). öyle bir konvoy oluşturdu ki bu taraftar sanırsın kral tahta çıkacak. o derece. sevdiği zaman böyle sever bu taraftar. haklı sever. güzel sever.

ancak...

evet aziz yıldırım'ın fenerbahçe'ye kattıkları muazzam. ve evet futbol şube sorumlusu olduğu zamanları da hesap edersek 30 seneden fazladır yönetimde söz sahibi. ve evet fenerbahçe onun döneminde başarılar kazandı. amatör şubeler coştu. ama hep bir şeyler eksik kaldı fenerbahçe'de. işte o eksikliğin nedeni de tam olarak kendisidir.

aziz başkan...

kulübe emeklerin ve verdiğin onlarca yıl için teşekkürler, ancak artık farklı bir vizyon ve ciddi anlamda bir kurumsallık gerekiyor bu kurumsallığa sen, senin yönetim kurulun ve senin yönetim anlayışın maalesef ulaşamaz. bu mümkün değil. ali koç'a karşı başkan adayı olursan eğer...

vefa küçük'ün sana karşı sadece 1 oy ile kaybettiği seçimden beter olursun benden söylemesi. haa diyeceksin ki delegeler bende. her imkanı sağlıyorum onlara. sosyal tesisler, eğlence, yeme içme vs. sikke sikke oy verecekler...

orada duracaksın aga.

karşında ali şen kontrollü bir vefa küçük yok bu sefer. bu sefer karşında genç, dinamik, vizyon sahibi, kurumsallık nedir içselleştirmiş, işi işi bilene yaptırmayı kanıksamış bir ali koç gerçeği var. belli ki kontrolün altındaki delegelere güvenip başkanlığı bırakmıyorum demişsin...

deme...

ali koç diyorum bak. delegesini sikiym. tüm fenerbahçe taraftarları istiyor bu adamın başkanlığını. geçmişler ola aziz. renkdaşlarım sizlere de selam olsun. kurtuluyoruz çok şükür.