bugün

internetten para kazanmanın yolları

Geçen kış baya araştırmıştım çünkü internette çok vakit geçiriyorum ve sabah kalk işe git zor geliyor açıkçası. Neyse gugıla yazdım falan filan hep karşıma anket doldurma, reklam tıklattırma saçmalıkları çıktı. Hele o clinsex mi ne var 0,00001 kuruş falan veriyo dedim böyle olmaz bu iş sonra kapattım o defteri. Bu kış yine arayışlardayım falan sonra baya bilgili olduğum bi işte komisyoncu olarak şansımı deneyim dedim. Pek uğraşmadan biraz da sitenin hatasından dolayı çok güzel para kazanmaya başladım. 3 hafta arka arkaya iyi bir meblağ kaldırdım sonrasında yol verdiler bütün komisyonculara, ben de dahil. E bu işin kaymağını yemişim bırakır mıyım? iki hafta önce yine giriştim bu işlere temeli de sağlam attım bu sefer bana verilen yol beni pek etkilemicek şekilde ve oturduğum yerden para kazanmaya başladım bile. işin ne olduğunu söylemiyorum özelden söyleyebilirim. Ayrıca oturduğun yerden para kazanmak hiç de güzel bir şey değilmiş kendimi işsiz gereksiz gibi düşünüyorum. Bir de boş zaman çok olunca aldığın para da hemen uçuveriyor.