bugün

aniden gelen mutsuzluk hissi

bazen aniden gelir. mutlu olduğunu düşünürsün, sonra derinlerde bir yerlerde içini bir kasvet kaplar. en ufak bir karartıda o'nu görürsün ve işte o an içine gelen mutsuzluğun ne olduğunu anlarsın. önce bir hassiktir ya ne oluyor ben iyiydim dersin, sonra o mutsuzluk karamsarlığında karanlık bir odada bir başına oturup olan biteni düşünürsün. ne o an içine birden gelen mutsuzluğu, ne o'nu ve de olanları anlayamazsın. bu sırada küllükteki sigaralar bir bir çoğalmaktadır ama durmaz/duramaz devam edersin.

belki o'nu çok iyi tanımıyorsun. belki de kendine bahaneler üretiyorsun. sevmek için, unutmak için, özlemek için, özlememek için, her şey için. unutmaya çalışırsın, belki de unutmaya çalıştığını unutmak istersin. o an içinde beliren mutsuzluk hissi ile kendine kızarsın. elin telefona gider, mesaj atmak aramak istersin. bu kadar sağlıksız düşünce içinde en sağlıklı eylem yapmamaktır. belki unutur, belki unutursun düşüncesi ile uzak durmaya çalışırsın. böyle kolay olmadığını ben de biliyorum. o' da biliyor, sen de biliyorsun.

Edit: bay çökelek. Hahasiktir ya.