kadına şiddet abartılıyor

Doğru laf. Şiddet, dünyanın ne yazık ki bir gerçeği. Her varlık, kendisinden güçsüz olana şiddet uyguluyor. Erkek kadına, kadın çocuğa, çocuk daha güçsüz olan çocuğa, o çocuk ta hiçbir şey yapmasa gidip sokaktaki köpeğe tekme atıyor. Şiddet, ne yazık ki bir sarmal yaşadığımız dünyada. Şimdi; benden çok daha güçlü 250 kiloluk bir kadın beni dövse ne olur? Benim, normal standart bir kadını dövdüğüm takdirde alacağım tepkiyi alır mı? Almaz. E, yine güç farkı söz konusu. Ne oldu? Bırakın bu işleri. Hiç oturup düşünüyor musunuz, bu kadınlar neden boyuna dayak yiyor kocalarından? Şunu net söyleyeyim: kadın milleti dayak yemek için gösterdiği çabanın binde birini kocasını mutlu etmek için gösterse herşey olağanüstü farklı olur. Ama yok. herşeyi, her iğrençliği yapıyorlar o dayağı yemek için. Dövünce sen suçlu oluyorsun, onlar mağdur. Karı benim üstüme vazo fırlatıyor, ben ona tokat atınca benden kötüsü yok. Yürüyün gidin yahu. Başlatmayın kadına şiddetinize. Ayrıca, evliliklerde psikolojik şiddet meselesini de hesaba katın. Erkeğin gördüğü psikolojik şiddeti de konuşun biraz.