bugün

abi kardeş ilişkisi

ben de abim de okuyoruz ve başka şehirlerde yaşıyoruz ve yılda en fazla 2-3 hafta görüşme imkanımız oluyor. Aramızda 2 yaş var. ilkokulu hep aynı okulda okuduk bu aralarda onla beraber girdiğimiz bir kaç kavga dışında pek bi olay olmadı ama aramız iyiydi. sonra o liseye gitti ergenlik döneminden 17-18 yaşına kadar çok fazla olay yaşadı bense bunları seziyorum bir şeyler duyuyorum ama ne olduğunu bilmiyorum, abim de hiç bir zaman bana yaşadığı olayları anlatmadı. sonra ben de liseye geçtim ve birkaç sene daha aynı okulda okuduk. Annem babam abimle okadar ilgili olmak zorunda kaldılar ki ben ergenlik falan yaşamadım daha doğrusu yaşama imkanım olmadı çoğu şey içimde kaldı, ben abim de tecrübe ettim sanki çoğu şeyi ama yinede büyük bir boşluk var hayatımda. Aramızda yaş farkı olmamasına rağmen biz hiç bir zaman yakın olamadık. Ulan adam sigara içtiğini bizimkilerden saklıyor eyvallahta benim yanımda sigara bile içmiyor arkadaş içerken gördüğümde sigarayı fırlattı bana en çok koyan budur. Beni sevdiğini biliyorum, Allah var benim için ölüme bile gelir bende giderim bundan hiç kuşkum yok ama seni tanımıyorum be adam. abi-kardeş ilişkisin yönvereni genelde abi oluyor eğer o umursamaz, cool takılıyorsa ilişki ilerlemiyor.