bugün

1 milyon yeni mültecinin türkiye ye yerleşmesi

Bu başlık sosyal deney olmaya aday bir başlık. adam kaynak belirtmemiş, gerçeklik oranı yüzde kaç bilinmez öyle sallamış 3 5 cümle. Burada 35 kişi bunu gerçekleşmiş olarak görüp yorumlamış. Bu 35 kişi bunu gidip 2 3 kişiye anlatsa, o 2 3 kişi başka 2 3 kişiye anlatsa... gördünüz değil mi? manipülasyon dediğin budur. başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum. gerçeklik ihtimalinin belirsiz olduğu bir konuda gerçek bir akım başlattı. kapılı kapılar ardında apayrı siyaset döner gençler. bilmediğimiz her konuya atlamayalım. gerçi sorunumuz biraz da bu profesör doçent kimmiş ki(!) en iyisini biz biliriz biz. Bu replikte tanıdık geldi bir yerlerden değil mi? esasen tüm ülke öyle de... işte kimse iğneyi kendine batırmak istemez.
not: beni yanlış anlamayın bu yazdıklarım mülteci sevici olduğum anlamına gelmez. sadece hemen atlamayın mantıklı olun diyorum. he böyle bir şey olursa artık ayıp olur. Bir Türkiye nin büyüme skalasına bakın. Mülteciler geldiğinden beri yüzde 9 lardan yüzde 2 lere düştük. ülkeye yazık ediyorsunuz ey baştakiler!
güncel Önemli Başlıklar