bugün

alayınızın amk

Bak bilader ben zamanında 200 milyarlık iş batırdıktan sonra taksicilik yapmış kendi halimde bi adamım gece vardiyasına çıkardım o yüzden sabahlarım hep boştu bende bu zamanı uludağ sözlükte geçirmeye karar verdim gerçekten gülüyor, eğleniyor ve zaman geçiriyodum taa ki o güne kadar o gün sol frame de gerçekten çok saçma bi başlık gördüm sırf kim bu göt lalesi diye bakmak için açtım ve karşıma sen çıktın bu olay bende bi saplantı haline geldi seni takip ettikçe gördümki ne kadar dalyaraklık varsa hepsi sende. seni takip etmekten taksiye çıkamadım ve bu yüzden aracı bana kiralamıyolar artık işsiz ve parasız kaldım dolapta sadece 24 tane kırmızı tuborg var yemek için bugün iki tanesini yedim bile. diceksin ki bunları bana niye anlatıyosun hemen söyliyim abimin büyük oğlu mustafadan seninle ilgili yardım istedim bilgisayarla arası çok iyidir o da aypi diye bişeyden senin feysbukuna ulaşmış ve şuan elimde bi resmin var bu resmi oturduğun semtteki tüm taksi duraklarına yolladım saolsunlar kırmadılar beni ve seni sikmeye yemin ettiler bundan sonra taksiye biniyim deme olum tenhaya çekip sikicekler seni!