bugün

etuuu

arkadaşlar maalesef bugün öğlen saatlerinde vefat ettim. ben böyle sıcak görmedim amk.

bahariyeden yukarı çıkıyorum rexx'in sokağının köşesinden biri el sallıyor bana. alla alla bu kim diyorum. kapkara böyle nasıl desem çarşaflı kadınlara benziyor ama değil erkek yani bıyıklarını görüyorum uzaktan. biraz yaklaştım, bi baktım siyah çöp torbalarını üst üste yığmışlar klasik chp pisliği. aynı insan gibi duruyor. sonra elimi başıma attım, atmamla elimi çekmem bir oldu. kafam bildiğin pişmiş, tansiyonum düşmüş, yığılıverdim köşedeki çantacının önüne.

allahtan duyarlı esnaflar üstüme su döktü. bi tane çocuk pet şişenin ucunu delmiş pıs pıs su püskürtüyor ağzıma. sonra bi tane kedi geldi tombi, o da geçerken selam verir gibi yaptı halimi anlayıp.

hala kendime gelemedim, vefat ettim mi etmedim mi şüpheliyim. hayvanların hali de bu misal işte...

bi kap su, bi kap mama, ne verirseniz artık. ekmeği ufalayıp sütle karıştırın köpekler de yer kediler de. bi kap da su koyun yanına. namaz kılmazsınız oruç tutmazsınız, bari hayvanlara sevap işleyin de öbür tarafta mahşere çıkıcak yüzünüz olsun. benden sölemesi yani, çok kötü olaylar bizi bekliyor oralarda...