bugün

benle evlenmezsen tecavüz ederim yine evlenirim

yeni çıkarılan bir yasayı çarpıtmaya çalışanları göstermiştir . öyle durumlar var ki aklın durur çok sık olmaktadır ki on dört yaşında kız on altı on yedi hatta on sekiz yaş olgunluğuna sahip olabilir. o dönemde hormonları bilirsiniz coşar ve bazen gençler hazır hale gelebilir on sekiz on dokuz yaşındaki bir çocuğa delice intihar edecek kadar aşık olabilir ve cahilce birlikte olabilirler . bu çocuklar okumak istemiyor hamile kalabiliyor ve eski durumlarda çocuğunun babasından gözyaşlarıyla on yıla kadar ayrı kalabiliyorlardı ( eski yasa itibariyle hapis ) benim ailem hukukçu ve ben de hukuk okuyorum bu tür durumlarda mağdur ortada kalan gözü yaşlı aşık genç kız ve çocuğu oluyor .her neyse bunu egzajere ederek zorla işkenceyle kandırmayla yapılan tecavüzle bir tutmak işin iç yüzünü bilmeyen cahil işidir .biliyorum çok adaletsiz kararlar da var ancak hukuk her durumu kapsayacak şekilde düzenlenmelidir ve bence yerinde bir yasa . bir düşünen sorgulayan siz değilsiniz bakış açınızı genişletin biraz ya da bilmediğiniz konuda ahkam kesmeyin .