bugün

windows 10 mobile

http://windowsphonehaber....muzdeki-hafta-geliyor.htm

artık iyice tadı kaçmıştır işin. yemin ediyorum gram heyecan kalmadı bende. arkadaş bu kadar olmaz ya. bu kadar bekletilmez. microsoft kağnı hızında ilerliyor resmen. her yeni yapıda bir abukluk. sürekli bekleme, sürekli bekleme. şunlar w10 mobile'ı duyurduklarında çilehaneye kapansaydım fenafillah'a ulaşmıştım şimdi. alın çıkaracağınız işletim sistemini başınıza çalın ulan. her zaman savunduk, kasmıyor dedik, mağazası gelişecek dedik, w10 iyi olacak dedik. Tüm lafları birbir ağzımıza tıktı microsoft. sabrım tükendi artık. ilk fırsatta android'e geçiyorum. başlarım yapacağınız işe. yeter ulan!

edit: salyamın falan aktığı yok. android tablet de kullanıyorum. 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum bu sistemi. pek sotede beklediğim söylenemez. inanın enpara'yla bile papaz oldum uygulaması yok diye. Okuduğumuzu anlamadıysak tekrarlayalım, bu sistemden yakın bir zamana kadar "memnundum". Ancak microsoftun umursamaz tavırları çoğu wp kullanıcısı gibi beni de bezdirdi. hayır yiyemiyorsan bu haltı, duyurma kardeşim yeni sistemi. kaç ay oldu ulan! android ve ios 2 sürüm çıkardı bunlar w10'u duyurdu duyuralı. el insaf be.
güncel Önemli Başlıklar