bugün

hayvanları eve hapsedip hayvanseverim demek

bir panter emel daha.

"köpeklerin ve kedilerin insanların ihtiyaçları için evcilleştirildiğini" deyip sonra da hayvanseverim demek de tam bir hayvansevere yakışır şekilde hareket etmektir. şakşakşak!

neyse;

aynı minvalde bir aptala cevap vermiş olmakla birlikte aynı şeyleri bir başka aptala daha aktarayım.

insanlar diğer canlılara göre daha baskındır, bu baskınlık ve güç ise düşünme yetilerinden gelir.

hayvanlar yapması gerekeni yapar, iç güdüleri ile hareket eder fakat insan yapmak istediğini yapar.

eylemlerinden de bizzat kendileri sorumludur.

yani sen kendi aklın ve iradenle doğanı bozup, bundan da mutlu oluyor olabilirsin ama bu hayvana bunu seçme hakkı vermiyorsun.

ailesinden ve kendi türünden kopardığın hayvanı zorla kendi sikik hayatına sokup kendine muhtaç ederek "beni seviyor" ve "ben ona çok iyi bakıyorum" mastürbasyonu yapıyorsun.

doğru söylüyorsun demek zordur eğer bu laf "ben yanlış yapıyorum" demek anlamına geliyorsa.

mastürbasyona devam.

edit: ohoo sen kopmuşsun dostum.

kendini bir hayvanla kıyaslanamayacak kadar üstün gören, egoist bir insan hiçbir vasfı olmaması hasebiyle tabi ki bir hayvanı eve hapsederek bununla mastürbasyon yapacak.

ben çok yanlış anlamışım seni, pardon.

hayvanseversin kanka, bu etiketle ömür boyu o boş karakterinin altını doldurabilirsin.

bir hayvanın kendi hayatını yaşamaya bile hakkı olmadığını düşünen adam hayvansever ben ruh hastası oluyorum.

hayat bazen çok hede hödö.