bugün

radyo uludağ yayınlarının seviyesizlik seviyesi

dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi? : (bkz: yeni nesil ergen kızlarımızın acınacak durumları/#24155803)

Hedef kitleye ulaşması açısından radyo Uludağ geçen bir başlığa yazayım da bizim ergenler uyanınca okurlar diye düşündüm. Malum pazarlamanın temel kuralı hedef kitleyi nerede bulacağınızı bilmektir.

Bizim radyo tayfası döne döne uyuyordur daha, zira gece boyu birbirlerini yalayan yayınlarla sabahı ettiler yine.

Sevgili Romalılar,

normalde kimseyi küçümsemem ama bu arkadaşların ciddi anlamda ailesi/çevresi tarafından dışlandığını, kabul göremedikleri sosyal yaşantıları nedeniyle kendilerini burada tatmin ettiklerini düşünüyorum. yani buradaki üç beş tane donuna işeyen arkadaş tarafından beğenilmeleri gururlarını okşuyor olabilir.

Bunu anlayabiliyorum da neden bu kadarını gözümüze sokuyorlar onu pek anlayamıyorum. Halbuki zekalıyım ama amele olmak istiyorum.

Toplum tarafından dışlanan, gelip burada birkaç kişiden iki iltifat duyacağım diye her türlü şeyi yapan bu gençlerimize bir çift sözüm var: yapmayın kuzucuklarım. *
bir çift söz de bu radyo'dan sorumlu arkadaşa, tabi öyle biri varsa: hacı nerdesin?

Sözlük sözlük olalı sizin kadar seviyesizini görmemişti. Tüm ekip arkadaşlarım adına yapımda ve yayında emeği geçen tüm ergenlerimize teşekkürü borç bilirim.

Uzmanlar bu sıcak yaz günlerinde dondurma yalamayı tercih etmenizin daha sağlıklı olacağını söylüyorlar.

Ben de tavsiye ederim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar