bugün

dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi? : (bkz: yeni nesil ergen kızlarımızın acınacak durumları/#24155803)

Hedef kitleye ulaşması açısından radyo Uludağ geçen bir başlığa yazayım da bizim ergenler uyanınca okurlar diye düşündüm. Malum pazarlamanın temel kuralı hedef kitleyi nerede bulacağınızı bilmektir.

Bizim radyo tayfası döne döne uyuyordur daha, zira gece boyu birbirlerini yalayan yayınlarla sabahı ettiler yine.

Sevgili Romalılar,

normalde kimseyi küçümsemem ama bu arkadaşların ciddi anlamda ailesi/çevresi tarafından dışlandığını, kabul göremedikleri sosyal yaşantıları nedeniyle kendilerini burada tatmin ettiklerini düşünüyorum. yani buradaki üç beş tane donuna işeyen arkadaş tarafından beğenilmeleri gururlarını okşuyor olabilir.

Bunu anlayabiliyorum da neden bu kadarını gözümüze sokuyorlar onu pek anlayamıyorum. Halbuki zekalıyım ama amele olmak istiyorum.

Toplum tarafından dışlanan, gelip burada birkaç kişiden iki iltifat duyacağım diye her türlü şeyi yapan bu gençlerimize bir çift sözüm var: yapmayın kuzucuklarım. *
bir çift söz de bu radyo'dan sorumlu arkadaşa, tabi öyle biri varsa: hacı nerdesin?

Sözlük sözlük olalı sizin kadar seviyesizini görmemişti. Tüm ekip arkadaşlarım adına yapımda ve yayında emeği geçen tüm ergenlerimize teşekkürü borç bilirim.

Uzmanlar bu sıcak yaz günlerinde dondurma yalamayı tercih etmenizin daha sağlıklı olacağını söylüyorlar.

Ben de tavsiye ederim.
ama onların memeleri var!
cocuklar eglensin iste birak yaa. * dedigim seviye.
Sebep sadece ben kültürlüyüm marjinalim ay ay ay harika seksi çılgın güzelim mesajını dinleyenlere yansıtma çabası. Boş boş konuşmalar, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmalar gırla gidiyor. Kısacası karakter masturbasyonu yapıyorlar.

Karı sesi duyan bağğzı yazar erkeklerimiz her halta prim verdiği için saçma sapan sik gibi bir yayın oluyor.

Kısacası olmasa kimse sormaz...
radyo yayınını dinlemiyorum elbette, o kadarına yüreğim dayanmayabilir. ancak radyo uludağ başlığında her gece onlarca entry olduğunu görünce insanın aklına kötü şeyler gelmiyor değil. ne yapıyorlarsa orada.
sonunu göremediğimiz seviyedir. la kaç kere dedim bana 1 saatlik yayın ayarlayında bütün dinleyicileri coşturam diye. sakalımda var bıyığımda ama gel gör ki rütbeli bi abim yok.
Ön yargisiz dinledim.dün gece.20dakikaya yakin.her 5 cümleden birinde sucukyumurta muhabbeti,laf sokmalar, (ki arkadasi tanimam etmem,tenzih ederim),her bir dakikanin 30saniyesi boş beleş gülmeler,ulan bu ne?evde gecelemeye gelmiş kizla,ev sahibi kiz egosunda,gerzek gerzek muhabbetler.ayrica her 10kelimden 5i anlasilmiyor.
tanim: dün gece itibariyle kanaat getirdiğim seviyesizlik.
herkese teslim edilmemesi gereken radyo. webcam mic'ini alan dj'im diyor. tevellütler 20 küsür ama zekalar 5. el konulası durumdur. kimse sizden kent fm performansı beklemiyor ama az akıllı olun.
Radyodan sorumlu olan arkadaş varsa kim OLDUĞUNU ve buna nasıl izin verdiğini merak ettiren seviyesizliktir.
şaşırmamak gerek seviyenin a. koyan yazarlar bunu da kolayca yapar dostlar , en büyük hatanın kimde olduğunu biliyoruz herhalde?
beklenen durumdur.
Sifirin altindadir. Kalitesizlikten soz eden kisilerin kaliteyi bizzat dusurmeside ayri ironi.
bunu direk terslemek hoş bir davranış olmadığı gibi hiçbir sorunu da çözebileceğine inanmıyorum , böyle yorumlar yapmaktan çok seviyeyi korumak sorumlulara düşüyor bir şeyler yapabilirsiniz evet ama bunlar en iyi şekilde olmalı ki bir işe yarasın boşa yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi.
(bkz: bir insanı , ancak gerçekten uyuyorsa uyandırmak mümkündür. ama, eğer uyumuyor da uyku taklidi yapıyorsa, dünyanın bütün gayretlerini sarfetseniz, nafiledir.)
Hmm ok denilesi seviye. Anca bundan anlar bu seviye.
uludağ sözlüğün yalamayı bilmeyen "ezik" tayfası tarafından ne yazık ki rahatsızlık duyulan seviye.

okuduğunu anlamak da okumak kadar önemli elbette. radyo yayını ile ilgili ilk eleştiri tarafımdan yapılmıyor ancak sanırım anlaşılabilecek seviyeye ben çektim eleştiriyi.

Ayrıca irfan değirmenciyle günaydın programı olması beklenmiyor elbette ama, düşük zekalı abazalar için iyi geceler programı da olmasın. irfan değirmenci karşılaştırıldığı insanları duysa bileklerini keser.
Radyodan sorumlu arkadaş benim?
Beğeni ve prim yapmak adına?
Yapıcı yorumlar yerine Ezikçe yorumlar?

E güzel kardeşim sen böyle ergen ergen kustuktan sonra iki tane kaşarın yayında milleti kötüleyip birbirini yalamasına şaşırmamalı...

Sana anlatılan şey yayının boktan olduğu. Senin yapman gereken şey bunu düzeltmeye çalışmak. Ama sen gelmişsin benle ağız dalaşına girmeye çabalıyorsun. Ben o siktiğim radyosunu yıllarca dinledim, defalarca konuk olarak katıldım ama bu kadar aptal bir yayına denk gelmedim. Ha ayrıca prim yapmak istesem dj karıların memeleri diye başlık açar yürür giderim.
Bak allahaşkına diyorum, allahaşkına iki gram beyninizle polemik aramayın. Kendinize radyodan sorumluyum diyebiliyosanız işinizi yapın.

Bilmemkimle günaydınmıymış...
yöneticisinin savunmasına bakınca kalitenin yerlerde oldugunu anladıgım, asla ve kattiyen dinlemeyeceğim radyodur.

(bkz: savunurken sıfırlamak)