bugün

sözlük yazarlarının itirafları

bu saatlerde sözlük normal saatlere nispeten daha boş oluyor, o yüzden bu saatlerde yazmayı tercih ediyorum.

her şeyimi kaybettim ulan.
ailemin bana olan güvenini, inancını; çevremdekilerin bana olan sevgisini.
elimde kalan tek şey geleceğim. onun da garantisi yok. bir dakika sonrasına çıkacağımıza garanti yok amk.
ve bu beni rahatlatıyor. yapacağım şeyi düşünürken kaybedecek bir şeylerimin olmaması beni rahatlatıyor.

her şeye rağmen umudum var bir de. bir gün battığım boktan kurtulacağımı biliyorum. o gün bu masaya gelecek heheh.
şaka bir yana, bir gün gelecek ve ben şuan tepemde bana emir buyuran, hakkı varmış gibi hakaret eden orrospu çocuklarının hepsinin tepesine çökeceğim, kabus gibi. fakat bunu o kadar insani bir şekilde yapacağım ki, onların utancını izlerken keyfimden bir sigara yakacağım. bunun hayaliyle yanıp tutuşuyorum.

allah izin verirse bir gün anne olacağım. o zaman geldiğinde çocuğuma dünyada olan tüm kötü şeyleri göstereceğim ki pek çoğumuzun yaşadığı hayal dünyasında yaşamasın. hayatın zorluklarını bilsin. insaflı olsun amk. insan olsun. insan gibi yetiştireceğim ben evladımı. hayatı boyunca başarılı olsun ya da olmasın, iyi bir işi olsun veya olmasın, notları iyi olsun veya olmasın, bunlar dünyevi şeyler. yeter ki insan olsun, bunun için elimden geleni yapacağım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar