bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

10
leblebi kolej bebeleri dedım kardesıne 1 dakıka musade edebılır mısın dıye tanıyordu benı zaten.. hayır ded sonra kız dedı bekle yukarıda ayrılcaz zaten dıye tamam dedım susa susa o 100 mt yolu yuruduk yan yana kardesı gıttı sonra kız bana dırek ne var dedı ne gelıyor benı rahatsız edıyorsun karsında melegım dedıgın kız varya sankı taş amk yerıne taş koy farkı yok duygu sıfır her şey sıfır dedı ne var ıste yuzunede söyluyorum senı sevmıyorum dıye ben karşısında ağlamaklı dıyorum yapma etme bak fılan dedı sonra gıtmezsen araya başkalarını sokucam işte hatrı sayılır öğretmenlerden fılan ortak tanıdıgımız tamam o zaman dedım dondu gıttı orada bır yere yumruk attım bende cıktım okuldan bırde o kızı öyle duygusuz gordum bende öyle delı gıbı sevıyorumya hala..işte her neyse dünyam başıma yıkıldı kalktım 3 saat yurudum daire çizdim semtimde.. en son annemın evıne gıttım anahtarı vardı annem ıste kızın annesıdedı gel konusalım dıye öğlen oldu gıttım konustum ıste degmez hıc kımse ıcın bu kadar degmez diyor bak kızım fıland ıye demıyorum bır tek onun ıcın degıl kımse ıcın degmez bu kadarı fılan dıyor..Aynı zamanda ben senın mıllıyetcı bır bbuyugunum ıstedıgın zaman gel benım senın efendılıgınden dusuncelerınden suphem yok ama sevgıne layık bırısını bulursun fılan dıyor sonra klasik büyük nasihatları devamı tamam dedım eğdım kafamı ayrıldım.SOnra intiharı fılandusunuyorum hayatım dedıgın sey yok cunku artık ne okulun anlamı kalmıs ne başka bir şeyin çünkü artık hayatımın beyni yoktu.sonra bunu duyan bır arkadsım benı cagırdı evıne gelmıcem fılan dedım ısrar ettı gıttım yanına 3 gun 3 gece onda kaldım kzıa sureklı yazıyorum bak yapmayalım etmeyelım boyle dıye kız anlamıyor amk sureklı benı terslıyor cevap vermıyor tabi şey bari engelleri aç demiştim ondan yazabiliyordum birde benı sureklı tehdıt edıyor tekrar engellerım fılan dıye. bende bunu tekrardan bu böyle diyince tehdit ediyor ne benım gotum yıyor ne onun götü yiyor acıkcası kızı hala cok sevıyorum ama ıste her neyse orada yenı ınsanlarla tanısıyorum yaklasık 15 kısı fılan farklı farklı tıpler ıyı ıyı ınsanlar kafamı bıraz dagıtıp donuyorum yaşantımı ama ne yaşantı * 2-3 gunde bir uyuyorum.. <butun gun müslüm gürses filan dınledım adam sankı harbı benı ılıskmı fılan anlatmıs sonra LETHE şarkısnın cok buyuk etkısı var böyle bunalımda takılıyorum fılan derken 2 hafta gectı bu olayrdan hergun yazıyorum kıza ama kız hep aynı benımle dalga gecıyor eglenıyor fılan ama ben usanmadan yazıyorum cok sevıyorum cunku hala cok sevıyorum..En son bır gun yıne konusuyoruz kız durduk yere bana şey diye mesaj attı "Beni seviyor musun hala?" diye 2 hafta geçmiş varya dedim geri dönücek bir sevindim gözlerimden mutluluk gözyaşları geliyor. sonra kıza dedim evet diye kız ne yazsın"hahahaha peki" * )))) sonra sikermisin sikmezmisin kıza ağzıma ne gelırse söyledım o gune kadar tek hakeret etmemısımdır fılan ama orospu dedım kıza sonra bir tanede tweet attım kıza üstü kapalı orospu dıyerek ama öyle direk kızın isminide vermedim annesı benı takıp edıyor ıste twitterda.hatta dırek yazdı watsapptan ban böyle yazdı.