bugün

mahsun kırmızıgül

çektiği filmi falan izlemedim ama nedir bu "ben sanatın her dalında başarılı olucaam" felsefesi anlaşılır gibi değil. teoman'da bir ara pek hevesliydi ya sinemaya. ne oldu? evi, mevi sattı bu uğurda sonuç?? fiyasko... yeteneğin yok işte kardeşim. daha klip çekemiyorsun adam gibi aşk kırıntıları klibini izleyin ne kadar soğuk. şarkının da ağzına tükürmüş. neyse dağıldık. mahsun da bir film çekti bir gazla gidiyor bakalım. örümcek adamlık yapayım birazcık bu adam bir film daha çekerse çok pis sıçıcakmış gibime geliyor benim. birader nedir bu tatminsizlik. sevilen bir türkücüsün, beste de yapabiliyorsun bu işin eğitimini almışsın. bildiğin işi yapsana. belki de binlerce sinema televizyon mezunu var bu işe yıllarını vermiş tek suçları tanınmış bir türkücü olmamak. herkes bildiği işi yapsın. sinemanın devşirme yönetmenlere ihtiyacı yok. ha başarılı olamaz mı mahsun? olabilir de. bilemem ama mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan gerizekalı kızlara çemkirirken mahsuna hep destek tam destek biraz komik olmuyor mu sizce de?