bugün

telefonu karıştıran sevgili

bir kız vardır ilişkinin başlarında ve en heyecanlı kısmındasınızdır oyunlar ve şakalaşmalar hayaller toz pembe ve herşey güllük gülistanlıktır. size hadi aşkım bir selfiye çekinelim der ve kıramazsınız telefonunuzu cebinizden çıkarırsınız. selfiyeden sonra sevgili hazır elime telefon geçmişken bi bakayım ne varmış ne yokmuş diye sizi yoklar. siz de şüphe çekmemek için tereddütsüz verirsiniz telefonu. en fazla ne yapabilirki 2 mesaja bakar ve çıkar diye düşünürsünüz ama işler düşündüğünüz gibi gitmez ve kız ne kadar sosyal ağda hesabınız varsa hepsini kurcalar fotoğraf galeriniz ve mesajlarınız aklınıza ne gelirse. bütün ısrarınıza rağmen telefonu geri vermez ve herşeyi bok eder gözünüzden düşer. tamam bizim regl dönemimiz olmayabilir ama erkek arkadaşlarımızla özel konuşmalarımız bir özel hayatımız var neden bu kadar kurcalama neden bu ısrar. halbuki hiç falso da vermedim ve güven sarsacak hiç bir hareketim de olmadı. bak aklıma geldi deli oldum yine neyse sözlük ciddi düşünebilceğim bi kız buldum diyordum bunu da eledim gibi. bilmiyorum ben mi çok sabırsızım yoksa kızlar mı çok meraklı.