bugün

izmir turizm

en son 2 yıl önce ödemişe gittikten ve rezalet olduğunu gördükten sonra birde istanbul için deneyeyim dedim, belki düzelmiştir demiştim elbette bunu yaparken. aslında otobüsler gelişmişti eski tipler yerine yeni tip otobüsler gelmiş. koltuk arkası ekranlar yeterli düzeydeydi, sadece televizyonu kullanırken bağlantı sorunu yaşadım. müzik seçenekleri güzel olmasına karşın metallica gibi bir grupta bile 7 şarkı vardı ama yinede idare ederdi. filmler vs. olsun bilet parasına uygundu. kulaklıklar standart olsa bile elbette kötüydü. genellikle tek taraf çalışıyordu zaten daha iyi olanını görmedim. koltuklar standart kalitede fazla yatmayan koltuklardı ve yeterliydi. diğer yolcular tek kelimeyle berbattı buda ya şans ya da fiyattan dolayıydı. ikramlar dondurma, su ve bir içecekle kolanya bu kadar sadece. açsanız beklemek zorundasınız. muavin ve şöför iyiydi. gelmeniz gereken yerde uyarıp indiriyorlar ve muavin bir sorun olursa hemen ilgileniyordu. servislerde gayet yeterliydi. 55 TLlik bir ücrete bu kalite bence yeterli fakat daha gelişmesi gereken çok şey var. öncelikle otobüsler olmak üzere elbette. fakat önceki ve şuanki izmir turizm farklı ve şu anki idare eder durumda. ben şuan 10 20 Tl fazla verip pamukkale gibi şirketleri kullanma taraftarıyım fakat böyle giderse izmir turizm onların seviyesine yakın zamanda gelecektir.