bugün

biz ezana katlanıyoruz siz de tava sesine katlanın

tava sesini ezanla kıyaslayacak kadar beynine sidik hücum etmiş zırtapoz bir gençlik, asarım keserim sidik de yarıştırırım havalarında abazanlar, çalmayacaksın o tavayı tencereyi arkadaş. milletin arabasını malını mülkünü darp etmeyeceksin. eğer demokrasi varsa demokratik bir şekilde hakkını savunacaksın. duran adam ol, yan duran adam ol ya da domalan adam ol ama ne olursan ol çevrene zarar verme. onun bunun huzurunu kaçırma. sessiz bir şekilde eylemini yap ama şiddeti bu işe karıştırma. başlayan eylemler sözde sikimsonik 3-5 ağaç davası yüzünden başladı keşke de öyle devam etseydi. olay siktiriboktan bir gezi eylemi olmaktan çıktı. hedefi şaştı. her türlü şeyi yaptınız huzuru kaçırdınız maddi zarar verdiniz manevi zarar verdiniz magandalık yaptınız allahın evine (camiye) saygısızca daldınız. aynı durum kilisede olsaydı bu saygısızlığa aynı şekilde tepki verirdim. kızıl haçlı doktorların ne işi var camide lan. kızıl 'haçlı' diyorum. niye yardım ediyorlar bir düşünün. bunlar bir yıl öncesinden planlanmış defalarca provası yapılmış olaylar. mehmet ali alabora'da bunu tamda bok beynine yakışır şekilde açıklamış. uyumayın artık.