bugün

1461 trabzonspor

federasyon+ kendi yönetimleri tarafından hakkı yenen takımdır.

Federasyonun yaptığı saçma, bırakın adamlar Play-OFF oynasın şayet Play-OFF sonunda başarılı olup Süper Lig'e yükselirlerse o zaman gerekli uyarıları yaparsın, futbolcular koca sezon ter döktüler o ligi 3. olarak bitirdiler.

Sadri ŞENER'in yaptığı daha bir facia, genç çocuklarını ezdirmesene, "Play-OFF oynayacağız, şampiyon olursak, olduktan sonra gerekenleri yaparız" desene, haklarını yedirmesene topçularının.

Ben 1461 Trabzonspor futbolucusu olsam isyan ederim, "bırakın oynayalım, şampiyon olursak sonra istediğinizi yapın" şeklinde.

Geçmişte Kayserispor ile aynı renge ve armaya sahip olan Erciyesspor aşampiyon olana kadar ses çıkarmadılar, şampiyon olduktan sonra "renk ve armayı değiştirin" dendi. Daha fenası Gençlerbirliği ve Gençleribirliği OFTAŞ'a 1 sezon gık dahi çıkmadı 1 sezon 2 takım da aynı yönetimle aynı kulüp altında oynadılar, 1 sezon sonra federasyonun aklı başına geldi, takımın ismini, armasını ve rengini değiştirin dendi.

Ben Sadri ŞENER'in yerine olsam bu örnekleri gösterir, Play_OFF maçları belli olana kadar devam kararı alırdım.