bugün

death rally

üstteki entry'me ek olarak;

grafik motoru, kaplamalar ve araçların hepsinin 4x4 tekerlek ve süspansiyonlarının olmasını sevmedim sadece. eski vosvos beatle'ımızın bile tipini değiştiriyor bu 4x4 olaylar. grafikleri extreme bile yapsanız o zamanın death rally'si kadar sağlam bir motoru yok. 2d yapılsa bana göre çok ama çok daha muhteşem olurdu. 2d grafiklerin tadı çok başkadır. hele deathrally ne olursa olsun 2d olarak remake edilmeliydi.

ama deathrally yine çok zevkli, yine çok eğlenceli. "duke nukem"i aradı gözlerim ama öyle bir bot oyuncu koymamışlar.

bir oyunda en son arayacağım şey grafiktir aslında ki hala "ultima online" oynayan birisiyim.

ilk başladığımda 18 yaşımda falandım. şimdi yaş oldu 28. ama anlatmak istediğim deathrally zamanına göre çok muhteşem grafiklerle çıkmıştı ve 2d olmalıydı.

grafik motoru ve kaplamalar o kadar sırıtıyor ki; "ben pixel bulamacı şeklinde bir parkur beyazıyım, bakın nasılda pixelleşiyiorum, aralarımdan beyaz çizgiler bile geçecek nerdeyse, yokum ben aslında, uyduruk bir kaplamayım" dercesine sırıtıyor.

olsun yinede multiplayer için alınır.