bugün

türk medyası

bugun gazetelerdeki sozde yurdun dort bir yaninda nabiz tutan hepsi birbirinden temiz ve ak, saibesiz, hayatta uzaktan kumanda edilemeycek yazarlarinin yaptigi secim arastirmalariyla bir guzel halki belirli bir oy eksenine yonelndiren medyadir.

yani soyle bir bakiyorum bu tabloya gore ben bu 3 parti (akp-chp-mhp) den baska hicbir partiya oy vermemem lazim hatta milletvekili koltuk sayisi bile o kadar guzel hesaplanmis ki hatta ben gidip oy da kullanmayayim.

hatta biz secimi bile yapmayalim bu balon arastirma ve sonuclari kabul edelim. kagit yol pankart masraf..

bu ayni senaryoyu kartelci medya kim oldugunu herkes iyi biliyor simdi ismini verip gote girebilir entry statusune koymayalim, dogru durust oy almayacakken ak partisinin ucretsiz propagandasini yapip tv kanallarinin her birinde ozel ozel milletin gozune sokmuslardir. ne ayzikki millet de saglikli oy karari vermeyecek amerikan kararsiz secmeni zekasinda oldugu icin ne yazikki yonelndiriliyorlar.cunku adma diyor ki ben bu 3 partinin disinda bir yere verirsem oyum bosa gidecek hadi benim parti yok sagciyim hadi mhp ye gitsin , e biraz dinim Allaha sukur yerinde o zaman akp olsun. sonra 1 ay sonra goruruz akp mhp koalisyonunu.