bugün

2 mayıs 2013 justin bieber istanbul konseri

Konserinde sahne önü (ayrıca Bibırla tanışma imzalı albümünü alma foto çektirme gibi gibi şeylerin dahil olduğu) biletin fiyatı 2.750TL. Ayrıca biletix'e girerseniz sahne önü biletler tükenmiş. Peki bu nasıl zihniyettir ulan 2.750TL'ye konser mi olur be? Üstelik seyirci kitlesi kim? Ortaokullu ergenler. Tahmin edebiliyorum tipleri, zengin, arkadaşlarına hava atmak isteyen gerizekalı kızlar. Ve onlara konser bileti alan aynı zekadaki babaları var tabi. Konserden kazanılacak para 3 milyon lira(trilyon)'ya yakın bir para. Eğer lüks yapmak istiyorsan bir Lamborghini de alabilirsin aynı parayla, üstelik 3 saatlik değil ömür boyu senin. Var ya o konser alanını bombalamak lazım ülkenin bütün gerizekalı kesimi orada olacak. Büyük Lamb of God hastasıyım, gelse biletinin fiyatı ne olsa veririm diyordum. Ben en çok 500 lira falan biliyorum konser bileti. 2.750 TL'ye konser mi olur be, kim gelirse gelsin vermem o kadar para. O biletleri alanların evveliyatını sikeyim ben.

edit1: ayrıca abimden gelen güzel bir fikir var. Şöyledir: ''olum bütün aile parayı birleştirip seni o konsere yollayalım. oraya giden kızların alayı zengindir bir tanesini ayarlarsın hayatın kurtulur lan. öldürür mirasını yersin.'' abime buradan saygılar..