bugün

veli toplantısı

telefondan telefona dolaşan ses kaydı.. biraz eskidi artık 2 sene önce oldu ama hala güldürür beni..
sözlerinide yazayım tam olsun

degerli velilerimiz hepiniz teker teker hosgeldiniz oncelikle bugun veli toplantimda siz degerli velilere ve sizin kadar degerli olmayan ogrencilere birkac sozum var.ahmetin babasi burda mi bi kere onun bi sesini duyayim
+ burda
- isminiz neydi efendim sizin?
+ abdulkerim
- kerim bey sizin oglunuz orospu cocuklugu yapiyor sinifta.arka tarafa gecmis 31 cekiyor. ondeki arkadasinin sirtini tukuruge bulamis dole bulamis.dikkat edin oglunuza, cogaltirim.
+ oyle bişey olamaz hocam
- oldu .mina kodugumun belasi yalan mi konusuyoz burda!kalk siktir la cik di$ari!cik!ibine.
burda devletin bir ogretmeni konuşuyor,at .arraaaa! sen benle kafa mı buluyon!
hanfendi kusura bakma .mına koyduk ortamin, kufrettik ama idare edeceksin..
gecen ogretmenler odasindan ciktim,tuvaletin onunde "ah uh oh hadi hadi" sesleri geliyor.. daldim iceriye girdim ne goreyim!
aysenin babasi burda mi?
+ burda
- beyfendi siz gavat misiniz?
az once kovdugum abdulkerim beyin oglu ahmet, sizin kizi .ikiyor tuvalette,hem de ne bicim.. .m deligiynen got deligi arasindaki mesafe kadar bi ar kalmamiş kimsede.
kalk siktir sen de cik dişari,gavat al kızını git sat sen.
sinifta pırlanta gibi bir ogrencimiz var o kizcagizin babasiyla konuşmak istiyorum melikenin babasi burda mi?
+ burda
- beyfendi, sizi tebrik ediyorum, kiziniz gercekten cok iyi calisiyor derslerine, arada ufak tefek orospuluklarini duyuyoruz yani onlar cok sorun değil bizim icin, muhim olan dersleri, yanliz, kopya kagidini .mina saklamiş.
kizinizi bi goturun, kontrol ettirin, kizlik testine mutabik tutun,belki itin biri .ikip patlatti,kiziniz biraz saf, yani her an yarraga gelebilir haberiniz olsun..
benim anlamadigim bisey var degerli veliler! calisiyorusunuz, cabaliyorsunuz, imaniniz .ikiliyo para kazanmak icin..
cocuklariniza 3-5 kuruş okul harcligi, sirtina cantasi, .mina bezi, cebine sigarasini koyup gonderiyosunuz.hic duşundunuz mu bu cocuklar okulda ne yapiyor..
kimi tuvalette arkadasini .ikiyor kimi siranin arkasinda 31 cekiyor, ne yapmak lazim?!
biz de cocuklara uysak, okulun 6000 ogrenci olacak 60000 ogrenci..
cogalacaz..
yaziktir efendim yaziktir.
olmaz!
sikerim boyle,sktirin gidin .mina kodularim, cikan lan disari,.mina kodugumun velileri..