bugün

üniversitenin ilk günü yaşananlar

sicagi sicagina yaziyim da seneye bakar bakar dalga gecerim yani umarim oyle olur. neyse hedefim adnan menderes universitesi veteriner fakultesi olarak gecici evimden ciktim daha o an canim sikildi boydan boya yurusen bir saat surmeyecek aydin da ki bu ev kampuse sadece 4 km ! tam bir saat otobusle perisan edildikten sonra artik fakulte girisine geldim. tabi bu esnada kendi kendine bildik konusmalari yapiyor basacagim kaldirim tasina kadar hesapliyorum diger taraftan da comez ne yaptigini bilmez tavrimi gizlemeye calisiyorum ama ne mumkun neyse sanki babamin ogluymus gibi kaydimi yapan elamanin yaninda aldim solugu meger millet erkenden gelmis hocalariyla tanismis hatta ders bos yavrularim gidin top oynayin komutunu bile almis adam da haliyle simdi git oglen gel dedi gel gelelim oglen de buna benzer bir hadiseyle aptal dolmus yolculugum bir kere daha basladi. bu hikayede sira disi, ilgi cekici ne var? -hicbir sey yok. bende buna yaniyorum zaten. ot gibi gittim geldim yahu su sonradan pisman olunan arkadaslilardan bile kuramadim arkadas.