bugün

facebook taki asılsız paylaşımlar

aslı astarı olmayan, gerçeklikle hiçbir alakası olmayan ve büyük şair-yazarlara mal edilen sözlerdir.

biraz zeka barındıran biri bu sözlerin bu yazarlara ait olmadığını bilir. ama malesef durum vahim. bu sözleri paylaşan sayfaların yüzbinlerce üyesi var. bu başlık bu sahte paylaşımları ortaya çıkarsın. herkes elinden geldiği kadar bir şeyler bulsun.

daha kaliteli bir facebook için, bu yazar ve şairlerin hak ettikleri gerçek değeri görmeleri için...

şu rezilliğe bakın:

--spoiler--
'' Bazılarının ilişkisi var ama sevdiği yok. Birçoğunun da bir sevdiği var; ama ilişkisi yok. '' - Paul Auster

''Hayatı boyunca oyuncak ayı'ya sarılıp uyumuş bir kızı, Büyüdüğünde sevgili seçimi yüzünden eleştiremezsin.'' - Yılmaz Erdoğan

" Gerçekten verecek sevgim var ama bunu hakedecek kimsem yok. " -Bukowski -

"Hep derler ya; "Ben arkandayım, sırtın yere gelmez" diye. Ben almayayım.. Yüzüm yere geleceğine, sırtım yere gelsin!" - Sunay Akın

'' Çok yükseğe çıkamam; bende yükseklik korkusu var. Kimseyi yarı yolda bırakamam; bende 'alçaklık' korkusu var.'' - Oğuz Atay
--spoiler--

bunlar binlerce sözden sadece birkaçı... klişe ve mide bulandırıcı sözleri yayımladıkları yetmiyormuş gibi bir başka yazarın da imzasını kullanıyorlar.

yazık. çok yazık.