bugün

uludağ sözlük bütünüyle yenilensin kampanyası

ilerde moderatör olmak isteyen bünyenin feryadı.
mbaran eğer uslu durup iyi bir yetkili olsaydı moderatör olabilirdi ama çok yaramazlık yaptı..
bunlar zall a mesaj atılabilirdi.
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler mike)
sonuçta zall ilgileniyor olumsuz bile olsa geri dönüş yapıyor.
öyle kukla gibi zall bir şey buldum bana dön kanks diyerek de olmuyor tabii.
edit: kukla nın entry si eklendi:

--alıntı--
bu olayı bilgilendirmek için zall a msj çektim. '' sözlük de çok büyük bir açık var. dalga geçmiyorum, bana dönüş yap'' dedim.* siklemedi.
--alıntı--
(bkz: kukla/#14423944)

uyku öncesi son edit:
bence zall doğru yolda.
daha çok yazar daha çok dolar.
görsel

yani düşünsene zall sözlüğü kurmuş öyle ya da böyle sence bu adam bu sorunları bilmiyor mu?
çözmesi de bir coder için zor değil.
neden mobil versiyonu geliştirdi?
daha çok tık için.
daha çok tık demişken aklıma şu fıkra geldi kusura bakmayın bu entry ilk başta kısacıktı ama ekleye ekleye uzadı:

new york wall street de iki borsacı central parka yürürken, biri köpek pisliği görür. ilk borsacı , diğerine sen bunu yersen ben sana 5000 dolar veririm der. teklifi kabul eder ve yer. ilerlerken yine bir köpek pisliği görürler. bu sefer de diğer borsacı, ilk borsacıya sen bunu yersen ben de sana 5000 dolar veririm der. ilk borsacı da bu teklifi kabul eder.
sonra ilerlerken
-yahu biz bu boku yedik sende de 5000 dolar var bende de biz ne yaptık ki şimdi?
+işlem hacmini yükselttik.

kısaca demek istediğim daha çok yazar>daha çok mod>daha çok yetkili>>>sonra sistem başa döner yukarıdaki fıkra gibi. haliyle entry silinse bile daha çok entry girilmiş oluyor hesap ettiğinizde.

zall a yaranayım, bakın sözlük için iyi şeyler düşünüyorum sempatiklik çabası bunlar.
sorununuz varsa mesaj atın adam sözlükte ise gayet güzelce cevabını atıp görüşünü bildiriyor. 2 dakika medeni olmak yeterli yani.
kusura bakmayın başka insanlar da yaptı bu yavşaklığı.
hadi adını vermeyim bu gece.

zaten 1 nisan'da zall ın söylediği bi şeyi de beğenin akm yazması duruşunu açıkça sergiliyor. *
bu arada yakın zamanda sosyal medya ile ilgili sözlüğün tasarımında küçük çaplı değişiklikler olabilir bu da bilginize. *