bugün

ünal aysal dan aziz yıldırım a cevap

sen yandın ama kulun köpeğin olayım bizi yakma. bak avrupaya gideceğiz diye o kadar botox yaptırdım güzel görüneyim istedim emeklere yazık yapma etme demek istemiştir. geyiği bir yana bırakırsak, sen suçsuzsan neyin açıklamasını yapıyorsun. korkun nedir ulan aysel? baskanımız ne dedi 'biz temiziz diyenden daha temiziz' ve biz şikeyle suçlanıyorsak onca takım içinden sadece bizim başkanımız içerdeyse tabiki pandoranın kutusu açılacak. hadi bakalım buyrun temiz olanları görelim. ak göt kara göt belli olsun. ne yoksa gotune mı guvenmıyosun nedir bu acıklaman? unutmadan bide bize saf sana inanan temiz taraftar demişsin. daha onceki acıklamanda da benim taraftarım beni 2 gun yargılar 3.gün baska baskan bulur demiştin. şimdi taraftarlarında baskanlarında farkı ortada konusmaya gerek yok. adam olan anlar! ayırıca rekabeti bi tarafa bırakıp konusuyorum galatasaray gibi buyuk camiaya bu adam yakışmıyor. ben futboldan anlamam diyen adam bugun cıkmıs sikeye dair acıklama yapıyot. ulan futboldan anlamıyosan futbolda şikeyi nasıl anlayacaksın. galatasaraylılardaki bu fener kompleksi hiç bitmeyecek arkadaş!!!