bugün

football manager 2012

hemen kağıt kalem çıkarın ve not alın tecrübelerimi paylaşıyorum.* öncelikle tabii ki diğer serilerde olduğu gibi stafflar çok büyük önem taşıyor oyunda scout olarak tavsiyem de roberto baggio. çok fena topçular buluyor. malum türkiye liginde yabancı sınırlaması olduğundan yerli oyuncular büyük önem taşıyor. bunun için tolga ciğerci ve serdar gürler kadro kalitenizi arttıracaktır. defansta ise serdar aziz ikinci sezon boşta kalıyor yumulun. bunun dışında rayston drenthe ve javier matilla ile kadronuzu uçurabilirsiniz. ikisi de 2. sezon bedava alınabiliyor. forvete de oyunun en iyi wonderkitlerinden carlos fierroyu yerleştirmenizi öneririm. uçuyor eleman resmen. tabii coachlarınız çok önemli bu noktada. bunun yanında napolide federico fernandez diye bir stoper var. allah sizi inandırsın senede minimum 10 kafa golü var kornerden şerefsizim. ben 1.7 milyon euro ya aldım. sudan ucuz. yani anlayacağınız 2. sezon yalnız fierro ve fernande'e toplam 4 milyon euro vererek çok sağlam, geleceği olan bir takım yaratabilirsiniz. bununla beraber 33 yaşındaki emektar fransisco yeste yi de almanızı öneririm. o da 2. sezonda boşa çıkıyor. 1 yıllı kontrat istiyor. bende o bir sezonda 12 gol 15 asistle oynadı.

kadronuzu böyle kaliteli isimlerle doldurduktan sonra zaten takımda stoper, ortasaha ve forvetten oluşan genç ve kaliteli bir omurga oluşuyor az bir bütçeyle. bunun üzerine elinizdeki kullanmayacağınız oyuncuları satarak yeni gelirler elde edebilir. sansasyonel isimleri eksik bölgelere getirebilirsiniz. ben galatasarayı çalıştırıyorum. riera elmander baros ve eboue den yaklaşık 23 milyon euro transfer geliri elde ettim 9 da sağolsun ünal başkan verdi. şimdi scoutlarım tüm dünyayı gezip oyuncu getiriyorlar. Morgen ter-stegen diye 21 yaşında bir panter kaleci buldular sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. muazzam bir profili var. anlaştık kendisiyle onur kıvrakla beraber. muslerayı da 10 milyona okuturuz bu gidişle. kuyruğa girdiler adam için.

not: lan yazdıklarımı okudum da koca galatasarayı kayserispora çevirmişim amk :( olsun para var huzur var * .