bugün

5 aralık 2011 beşiktaş orduspor maçı

beşiktaş'ın 2-1 kazandığı izlerken fazla objektif olmanın zararını görmeme ramak kalmış maçtır. ee beşiktaşlıyız da gördüğümüzü de söylemeyelim mi maç 1-1 iken orduspor'un bir atağını kesti hakem ofsayt diye. pozisyon icabı ne ofsaytı falan diye bir çıkış yapmışım ben. hakikaten ofsaytla uzaktan yakından ilgisi yoktu pozisyonun. 20-30 kişiyiz izleyen. yaşca benden hayli büyük bir abi baktı öyle suratıma dik dik. ben de yineledim ofsayt! adam değil len bakışı attı biraz. sonra allahtan bir geri dönüş oldu baktık hep beraber ordusporlu topçu bilmem kaç metre geriden çıkmış. bir gönül mutabakatı oldu pozisyonun ofsayt olmadığına dair.
beşiktaş ordu'ya göre nispeten daha düzgün oynayarak maçı kazandı. fakat bu pozisyon aklımdan çıkmadı efendim. zaten o gün bir şey vardı hakemlerde. bayağı kötü bir yönetim gösterdiler. maç idare ederdi. zaman zaman beşiktaş ayağa oynayarak ileride daha iyi olacağım sinyali çaktı.
edit: almeida'ya gösterilen sabır mustafa'ya da gösterilmeli.bu maç onu da göstermiştir az biraz.