bugün

sözlük yazarlarının aşk itirafları

sevgili .......
Bir portakal çiçeği rengi gibi geldin sen bana. Bir güneş parıltısı. Ruhumun çığlıklarını duydun. Bekle. Geçer bu gürültüler. içimin yangını söner bir gün. Döner ruhum dışarı. Döner yüzüm. Görürsün, görürsün bekle. güzel paylaşıyoruz seninle. Kelimeleri de buluruz seninle. Gün gelir kifayetsiz kelimesini çıkarırız lugatımızdan. Sinirlenmem ben hiçbir şeye. Sert bakmam gökyüzüne, belkide kaşlarımı çatmam. Büyürüm. Olgun insan olurum. Yangınım söner elbet. Bekle. Belki Ankara olurum. Otururum bir sokağın başındaki taşın üstüne. Seyrederim olan biteni. Ama Sen tükendiğinde haberim olsun. ışığın söndüğünde çığlıklarını gönder bana. Seni parlatmaya geleyim. Ama dedin ya korkarım. diyelim ki ben gitmeye karar verdim. Farzet gittim. Üzülür müsün. adını bile koymadım. Ne diye seslenmem gerekir onu bile düşünmedim. Kimseciğim. Herbirşeyim mi demeliyim. Bilmiyorum. Ama bir gün geleceğini biliyorum. Zamansız. Hayallerinle gel. Dönüş biletinle değil. Hayallerin hayallerim olsun. Söz, severim seni. Gelirsen eğer.Çift "s"lerim ile beklerim seni...