bugün

bedelli askerlik hatıraları

bugün askerliğimin 4.günü, havyarsız bir kahvaltınında gene 4.günü, Bir komutan var sanırım beyaz eşya taksidine sıkışmış, kendisiyle oturup muhabbet ettim ve cebimdeki o gün ki harçlığımı verdim ve borcundan kurtuldu, Bu arada ferrarime bineceğim günü iple çekiyorum, harbiden de askerlik güzel bişeymiş ya ayrı ayrı oda tahsis ettiler saolsun, yan oda da sanırım bir kuvvet komutanının yiğeni var, iştima mı nedir artık o yapılınca yan yana duruyoz, bot giymemek için dayısını arayacak, tüm bölüğe adidas ayakkabı ısmarlayacak. askerlik anlatıldığı kadar zor değilmiş be günlük, tamam antalyadayız ama şırnakta ki de aynını yapıyor, yarın g3 mü g33 mü neyse artık bi silah göstereceklermiş, ama bize elletmeyeceklermiş günlük, bölük komutanına askerliğim bitince soracağım parası neyse alacağım o silahı. neyse günlük 15 dakikalık bot nöbeti bitti. ben yatayım, saat 21:00 şuan, ve saat sabah 10 da kaldıracaklar, alışık değilim bu tempoya , çok az uyuyoruz çok. ama ben bir kahramanım, askerlik gerçekten de çok şey katıyor insana.
şafak 17 bu arada..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar