bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

hayat her zaman güzellikler yaşatmıyor insana, mutluluklar... ben hayatımın en mutlu günlerini, benden uzak olsan da huzur içinde yaşıyorum. zira sevildiğimi, sayıldığımı, özlendiğimi biliyorum. evet bazen sinirlendiriyorum seni, farkındayım. ama bu belki de seni kaybetme korkusu... önemsenmeyi seviyorum belki de... zira ailemde herkes beni önemsiyor. ancak onların önemsemeleri bile seninki kadar etkili değil inan... çok seviyorum seni. bu sevgim gün geçtikçe artıyor. yakında kafama düşecek olan şeyin, kardan oluşmuş buz gibi sevgisizlik değil, sevgi 'çığ' ı olduğunu biliyorum. sana da hak veriyorum. bu kadar yıl yalnızlığa alışmışsın, hesap vermek zor geliyor. ama inan ben sorgulamak anlamında değil, merak anlamında yapıyorum.zira aklım kalıyor. sen de hemen sinirlenme ne olur. sinirlenip aramamazlık, mesaj atmamazlık yapma. sevgimi ve nedenini biliyorsun...

seni çok seviyorum... dediğin sayfaya leke sürmeden sevgiyle yazalım bazı şeyleri. kızmadan, kızdırmadan... yanımda ol ve hep benim ol...canımsın ve hep öyle kal... iyi ki varsın...