bugün

bjk nin kadrosu lig tarihinin en güçlü kadrosudur

rüştü - volkan (sizce suan hangisi daha iyi*)
hilbert - gökhan gönül (yoruma bile gerek yok)
sivok - yobo (sivok burda biraz önde gibi hakkını yememek gerek)
toraman - lugano (iki yürekli ve çirkef oyuncu, ama lugano tecrübe açısından cok önde) (bkz: milli takım kaptanlığı)
ismail - andre santos (ikiside defansif açıdan eksik,fakat yine tecrübe ön plana cıkıyor)
ernst - selcuk (tabi ki ernst)
fernandes - (fb de karşılığı yok, çok etkili,fbnin yeni alacağı oyuncu cok onemli)
guti - emre (verdiği itici güçle emre bir adım önde, çok net)
simao - mehmet topuz(hücumsal anlamda tabiki simao, fakat mücadele+hücum+defans olarak düşünürsek mehmet)
quaresma - alex (*)
bobo - semih (iki oyuncunun da oynadıgı zaman cok sey kattıkları ortada)
cenk - serkan kırıntılı (cenk iyi bir yetenek, fakat serkanın lig tecrübesi çok daha fazla)
ferrari - bekir irtegün ( ferrari avantajlı elbette)
ersan - serdar kesimal (topu oyuna sokuşuyla bir adım önde serdar)
ekrem - okan alkan (tecrübe açısından ekrem, fakat okan geleceğin önemli isimlerinden olacagını milli takımlarda da göstermekte)
üzülmez - uğur boral (mücadele ve hırsın büyük kapışması, uğur bilek yeteneğiyle önde)
aurelio - baroni (aurelio eski formundan çok uzak, baroni de pek iyi sayılmaz. iki oyuncuda vasat)
necip - gökay (necip büyük yetenek, gökay da milli takım kaptanı yaşıtları arasında)
nobre - güiza (bence kıyasa gerek yok, ikiside vasat)
almeida - niang (niang mücadele gücü ve süratiyle bir adım önde)

aa dia, stoch, caner, emenike, orhan şam, özer, sezer.. bunlar açıkta kaldı yahu. amma iyi kadrosu varmış öyle beşiktaşın. fenerbahçenin yarısına yetti.*

peşinen edit : almanyadan gelen oyunculardan birtek veli kavlak'ı tanıyorum onu da menajerlik oyunlarından, gerisine yorum bile gereksiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar