bugün

survivor ünlüler gönüllüler 2011

bir süredir takip ederim bu yarışmayı. gördüklerimi paylaşacağım.

acayip çarklar oluyor. strateji diyorlar bunlara ama ben pek alışamadım.

didem çok sivri bir bayandı, hemen postalandı.

taner deli dolu bir eleman, parayı kazanmak istiyor belli ki. asla güvenilmez bu çocuğa. konsere gitseniz birlikte, başka arkadaşlar edinir sizi satar.

gökhan'ı çözemedim ama onda da bi parça yapmacıklık vardı. genel olarak ne şiş yansın ne kebap mantığıyla hareket ediyordu.

nihat doğan'ın yaptıklarıyla söyledikleri komple birbiriyle çelişiyor. çok sinsi ve bu özelliğini hemen belli ediyor.

asena nihat doğan'ın dişi versiyonuydu, adaya gelişi, adada kaldığı süre, gidişi, gönderilişi hepsi ibretlik olaylardı.

derya kalıbının adamı değil sporcu adam bu kadar ağır ve hantal olmaz, olmamalı. paranın peşinde olduğunu çok belli ediyor zaten bir daha öyle bir şansı ömrübillah bulamaz.

taçmin başlarda iyi gidiyordu ama adalar birleştikten sonra inanılmaz hatalar yaptı, kıvırdı durdu. çok gereksiz ve sıkıcı konuşmalara imza atıyor. diğer bayanlarla olan diyalogları, sarılmaları çok yapay.

ebru destan adanın en tehlikeli bayanıydı. iyi bir fitne merkezi olur ondan. ortalığı karıştırmada birebir.

pascal medyanın oyuncağı oldu çıktı ne söylenebilir ki acun'un elinde paçavraya döndü sırf para için.

tefik strateji adamı, sinsi, sahte dost.

özge yavaş yavaş toparlamaya başladı önceden o da dedikodu yapıyordu asena ve ebru ile birlikte ama ödül oyunlarında çok zayıf. survivor olmaz bu kızdan. diskolarda barlarda eğlenen burjuva kızı görüntüsü var.