bugün

ales

'üzerinizde hiçbir materyal olmadan gireceksiniz' diyip oramı buramı elleyen görevliye 'pantolumun altında da ele avuca sığmayan bir materyal var ama biyere bırakmam mümkün değil' demeye cüret edemediğim sınav.yahu arkadaş kopya çeken adamlar zaten soruları önceden alıp ezberleyip sınava giren adamlar.hiç mi kavrama kabiliyeti yok bu öseyemeci abilerimin.anahtarla yüzükle küpeyle saatle tokayla kalemle silgiyle kopya çekicez öylemi?ebenize uygulayın bu yasakları.neyin ne olduğu apaçık ortada.adamlar kopya çekiyor kimlikleri belli sınavları iptal edilmiyor ve de üstüne üstlük eğitim bilimleri sınavına özel bir yerde tekrar giriyorlar.atanmalarınaysa hiç şaşırmıyorum çünkü atanmaları,sınava özel bir yerde girmelerinden daha vahim olamaz:)sınavın içeriğine gelince sayısal-1 sayısal-2 yi bilyrzda sözel-2 de neyin nesi be kardeşim.badem bıyıklı doçent daktır abimize sorduk, ben bilmem kitapçıkların üzerini okuyun dedi.sınavın formatının değiştiğini,büyk çoğunluk gibi bilmememden ve de badem bıyıklarına kurban olduğum doçent abimin bilmemesinden kaynaklı olarak sözel-2kısmını yetşrmek için büyük çaba sarfetmemden ötürü sınavım berbat geçti.sınavdan bigün önce 'son hava bükücü' filmini izlemştm.filmin ikincisinide neden bizi çevirmeyelim.lemanvari bir isim olacak ama 'son ösym zükücü' fena gitmez aslında:)
güncel Önemli Başlıklar