bugün

tayyip in msn kullanmasi

Kemal: Merhaba Sayın Başbakanım, Kemal ben.
Tayyip: Selam seçmen, naber lan.
Kemal: iyilik sağlık sizi sormalı?
Tayyip: N'olsun beah, uğraşıyoz, laiklerle, askerle falan, zor iş biliyon mu hacı. Rejim değiştirmek çok zor iş!
Kemal: Anlayamadım ama size bi soru soracağım müsadenizle.
Tayyip: Kemal o sorular boy boy...puahaha
Kemal: Ben anlıyamıyorum diplomatik dilden, özür dilerim. Ben Sayın Unakıtan'a itham edilen yolsuzluklar hakkında ne diyosunuz diyecektim.
Tayyip: Hani Kemal (Unakıtan) ağbinin pastorize yumurtaları var ya.
Kemal: Eee..
Tayyip: Sana gi... (puahaha)
Kemal: Amerika'nın, iran'a söyledikleri ve Ahmed-i nejad'ın tavrı hakkında ne diyosunuz?
Tayyip: Tanırım Ahmed'i, aynı dergahtaydık, onu iran'a, beni buraya... Ahmed kolpacının biridir.
Kemal: Olası savaşta asker sokar mıyız?
Tayyip: Manyak mısın lan sen, oradan şehit gelirse bi daha ki seçimlerde beni kimse kurtaramaz.
Kemal: Peki ekonomideki iyimser rakamların aldatmaca olduğunu söyleyenler var?
Tayyip: Tatava aga bunlar, takma. Bak sana gerçeği söyliyim tamam belki biraz abartma var ama aldatmaca sayılmaz, bi daha ki seçimi kazanayım düzelcek her şey, çakozladın mı davayı?
Kemal: Askerle, Cumhurbaşkanı ile anlaşamadığınız söyleniyor medyada?
Tayyip: Ya tabi öyle, anlaşamıyoruz, çakralarımız uyuşmuyor. Ben lâik, cumhuriyetçilerle pek anlaşamam dostum. Hani orduda tanklar var ya ?
Kemal: Eee...
Tayyip: puahaha sende hep düşüyosun be!
Kemal: Son olarak Sayın Başbakanım ben mezun olacağım, bana bi iş ayarlayabilir misiniz?
Tayyip: Evli misin sen?
Kemal: Hayır bekarım.
Tayyip: Tövbee, bekara iş vermiyoruz kardeşim, evlen hanımın başını ört, sana bi MB başkanlığı ayarlarız...
Kemal: Peki, birde kadrolaşma konusunda eşi görülmemiş bir başarınız varmış...
Tayyip: Tövbe de, yok öyle bişey. (ne diyo olum egemen bu, apo'yu çağırın zor soru geldiiii. Ne, kimse mi yok mu?) Seçmen bak koçum burada kimse yok, sende ananı da al git, hadi bakalım sağlıcakla...

Tayyip çevrimdışı görünüyor...

Kaynak: şahsıma gelen bir forward mail