bugün

entry'ler (35)

kuran yakıldığını gören akp li

Akpli değildir.

amerika yı keşfeden müslümanların ilk sözleri

Maşallah. Allahın verdiği güzel nimetlere bak. Şükürler olsun derler.

25 yaşında olup hiç öpüşmemiş kız

Annesinden emdiği süt helal olsun denilen ister güzel ister çirkin saygı duyulması gereken bir bayandır. Ülkemizde türlerine çok nadir de olsa rastlanmaktadır özellikle doğu Anadolu bölgesinde ikamet etmektedirler tek istekleri Allaha olan korkularını kaybetmeden evlenip çoluk çocuk arasına karışmaktır Allah öyle erkeklere öyle kadınlar nasip etsin.

uludağ sözlükteki en güzel kızlar sıralı tam liste

iyi de abi Sözlükte kız yok ki.

tekrar verilse de izlesek denilen türk dizileri

(bkz:leyla ile mecnun
kerem ile aslı
şirin ile ferhat
bi de kara çocuklu cennet Mahallesi)

delik çorapla misafirliğe gitmek

kanepeye oturduktan sonra halının altına ayağını gizleyeceğinin habercisidir veyahut nedenidir. vesselâm...

akp lilerin cehennemde kazığa oturtulacağı gerçeği

akpyi bilmiyorum da camileri ahıra çeviren alimlerimize işkence ederek asan ezanlarımızın orijinalliğine saygısızlık edip onu türkçe okutturan ırkçılık yapan chpli lerin o kazığa oturacağı kesin bir gerçektir. vesselâm...

sogukta kalinca usuyen penguen

fabrika hatası penguendir.

zeki insanların genellikle ateist olması

bence eğer bir insan zekiyse bir yaratıcının varlığını ne için yaratıldığını bu dünya amaçsız bir şekilde gelmediğini bunu aklının kabul etmeyeceğinin farkında olur. Tıpkı Hz. ibrahim gibi önce yıldızlara bakar bunlar benim rabbim der sabah olup kaybolunca tüm o yıldızlar hayır kaybolan bir şey benim rabbim olamaz der sonra güneşin azametine bakar evet budur der benim rabbim o da batınca benim Rabbim her türlü noksanlıktan münezzeh kainatüstü bir varlık der. Ve bu sayede Allahı bulur iman eder. Amaç bundan kasıt insanın aklını kullanması gerektiği düşünerek bile olsa Allah'ı bulabileceği gerçeğidir. Bu yüzden bana sorarsanız Einstein zeki mi diye bu yönden bakınca bana göre dünyanın en gerizekalı insanları grubunda yer almıştır diyebilirim. Vesselam...

süper ego

Egonun pohpohlanmış halidir.

dünyanın en güzel şeyi

Allahı tanımak.

aksarayı ın tüm dünyaya batması

kimsenin konuştuğu yok sadece babasının parasıyla yapıldığını dillendirenlere batan bir saraydır bakıyorum çok da iyi batıyor.

israil türkiye yi vurursa iran da israil i vurur

nah vurur. israil köpeğinin yanında onun gibi köpekler var. iranın iki dakikada işi biter.

bilime karşı direnmeye çalışan dindar kesim

Bilime karşı direnmek mi.! O dindar dediklerinin yani inşallah biz de varız içinde kutsal kitabımızı hiç açıp bakmadım sanırım. La yetefekkerune diyor. düşünmez misiniz. düşünmeyi emreden bir dinimiz var. Bilim de düşünmeden yapılamaz.

o sarayı ben milletime yaptırdım

Bir devlet bir milletin Başıdır. Eğer o baş ağrırsa tüm beden acı çeker. Bu yüzden doğru denilmiş bir sözdür. helal Cumhur-ı Reisim.

uludağ sözlük kızları

aslı olmayan ve tamamen hayal ürünü varlıklardır.

köpeğin ismini muhammed koymak

Bir olgu veya görüş ne kadar yüce değerlere sahip ise o kadar da çok kıskanılanı ve hakaret edeni vardır. başarıyı kendi taptığı putperestlikte bulamayan kişi asıl tapılması gerekene ihanet eder. Çünkü insanoğlu işte inatçı gafil !!!

para şike işte fener işte

mal olduğunu belirten bir fb sloganıdır.

azerbaycan türkçesini dil diye itelemek

yaşasın bir dil daha biliyormuşum da haberim yokmuş lan hemen CW'me geçiyim.
türkçe, Azerbaycan Türkçesi,(!), kürtçe, arapça, ingilizce
aa ekmeleddin profesör müydü meğersem ben de öyleymişim ahahahahaaaa.

azerbaycan türkçesini dil diye itelemek

kökünün arapça ve ingilizce kelimelerle dolu olduğunu bilmeyen bir cahile evet azerbaycan türkçesi bir dil değildir demek kadar zor bir şey yoktur.