bugün

entry'ler (71)

geçmişten 3 kişi getirebilseydiniz kimler olurdu

Hitler, hitler ve hitler

erkeklere mesaj atan sözlük kızının namusu

Namusun sadece kızlara özgü bir kavram olduğunu zanneden yazar beyanı.

21 günde arka sokakların 376 bölümünü izlemek

(bkz: allah başka dert vermesin)

açık kızı yerden yere vuran türbanlı kız

Olayın açık kız türbanlı kız kavgasıyla alakası yokki. Olay, prezervatif hakkında yeterince bilgi verilmeyen ebeveynlerin 5 dakikalık zevki sonucunda meydana gelen kezbanların kavgasıdır.

ne kadar iyi olursan ol

insanlar yaptıklarından değil, yap(a)madıklarından bahseder.

orphan black

Yahu 3. sezonu yeni başlamıştı hangi ara sezon finali oldu dediğim dizi..

oruç tutma diyen sevgili

Kısa yoldan gel günaha girelim..

cansu kaya

Neden Özgecan Aslan cinayeti kadar konuşulmadığını ve yazılmadığını merak ettiğim kız.. O kadar üzgünümki.. Artık diyecek bir şey bulamıyorum. Katili olan şerefsiz, Özgecan'ın protestosuna katılmış. Ağzım açık kaldı duyunca.

Birde tecavüze uğrayıp susmak zorunda kalanlar var tabi. Tecavüze uğramış kadına kirletilmiş gözüyle bakmak toplumun zihniyetini özetliyor aslında. iyimserde olamayacağım. Erkekler tahrik olmasın diye kadına "örtünün" emri veren bir dine mensup olan -hepsi değil- ağır yobazların çoğunlukta olduğu bir ülkede "açık avrat görünce elbet tahrik olacağız" kafasıyla dolaşan, zihniyeti defolu şahıslar pimi çekilmiş bomba gibidir. Hanginize denk gelirse artık hatunlar.

Bu zihniyeti değiştiremezsin. değiştirmeye kalkarsan kuranı yüzüne doğru sallar "ayetler var ayetler" diye. Din düşmanı ilan edilirsin. Yani demem o ki mübarek sana örtünde çık sokağa diyen dine inat "çıplakta gezsem dokunma hakkı yoktur"u benimsetemezsin. Benimsemez öz eleştiri yapmazlar. Çünkü sen eksik eteksin.

uludağ sözlük kızlarının çorapları

iğrençsiniz amk. 0 seksilik birde utanmadan fotoğraf koymuşsunuz..

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

Çok üzülüyormuşsun.. Birazda sen üzül zaten amk. Sanki candy crush oynuyorsun orospu çocuğu yarım saatte bir can gelecek zannediyorsun kalp ulan bu.

yazarların hayattaki amacı

Hayatımın geri kalanına yetecek kadar param olması. Haftaya perşembe falan ölürsem şuanki param tamı tamına yetiyor.

yasayan en guzel kadin

Barbara palvin tabiki. O kadar güzelki kıskanamıyorum bile.

iyi arkadaşın özellikleri

Tek bakıştan ne dediğini anlamalı.

hakkari havalimanının adı öcalan havalimanı olsun

Uçağa verelim ismini, herkes binsin.

selahattin demirtaş a terörist diyen zihniyet

Terörist arkadaşım. pkk terör örgütü değil mi? Bu demirtaş orospu çocuğu pkknın lideri apo piçiyle görüşme yapmadı mı? Heykelini dikeceğiz demedi mi?

Bu demirtaş kendini demokratik(!) bir partinin demokratik(!) lideri zannediyor. Benim gözümde sadece prezervatifin doğru kullanılması gerektiğinin canlı hali.

Bu kadar şehidimizin kanı yerde kaldı. Anaların akıttığı göz yaşları kadar ciğerinizin yanması temennisiyle.

sözlük kızlarının el capsleri

Sözlükteki kızları ifşa etme çabaları ve bazı sazan hanım kızlarımızın atladığı başlık.

ak partinin hatası

Amk kürtlerine bu kadar yüz verip götlerini kaldırmak.

Oops.. K*rt yazacaktım..

mutlu musun chp hdp barajı aştı

Çevremde ne kadar chp'li varsa, hdp baraji geçsin ve koalisyon olsun diye hdp'ye oy vermiştir. Tüm chp'lileri suçlamıyorum elbette. 2011-2015 kıyaslaması yaparken chp'ninde akp'ninde oy kaybettiğini, mhp'nin ise oy kazandığını görüyoruz. Doğuda akp'nin oyları hdp'ye kaydı evet. Ama hdp'nin batıda arttırdığı oylar nereden geldi? Tabikide chp'den. Ayrıca chp'nin hedefi her seçimde aynı oy sayısını yakalamak mıdır?

gecenin şarkısı

Konuşacak neyimiz kalmış? Biz çoktan bitmişiz.
Hep aynı sondan gün alıp ayrılmaya yemin etmişiz..

Seksendört-Hangimiz.

insanı bunalıma iten sebepler

Final haftası sınavların acıtarak gireceğini bilmek, bildiğin halde kalkıp tek bir cümleye bile bakmaya üşenmek, ve final haftası sınavların gerçekten girmesi.