bugün

entry'ler (8)

peyk

Konserler açılsın dinlemeye ilk gideceğim gruptur. Gerçekten iyi müzik yapıyorlar. Ayrıca youtube da kısa filmleri de var .

gulet kiralama

Yatı herkes kiralar güzel bi ekip ile gulet kiralama efsane tatilin ilk adımı olabilir.

ateistler neden çoğalıyor

Dinini Allah'a göster bana insanlığın lazım diyen adaletli dindarlar dincilerden daha çok olunca tersine dönecek durum.

covid 19

Netflix in düşüncelerimize hakim olması için çıkartılmış bir illet. Korku ve endişe için bir başka sebep. kendi yetmedi varyantları da çıktı ve bu furya devam edecek gibi.

moka pot

French pressin temizlemesi cidden dert fakat moka pot öyle mi. Sudan geçir salla bi tarafa

türk kahvesi

Moka pot aldıktan sonra daha az kullanmaya başladım. Telvesiz kahvenin keyfi de bir başka oluyormuş.

champix

Antidepresan olduğundan dolayı biraz şapşallaştırıyor. Eskisi gibi atar yapamıyorsunuz. Güzel tarafı berrak rüyalar görüyorsunuz.

sigarayı bırakmak

Defalarca denedikten sonra başardığım olay. Farklı yöntemler denedim. Bir kere (bkz: champix) ile bıraktım 9 ay sonra tekrar başladım. Az içemediğimi biliyorum ondan dolay hiç içmemeyi seçtim ve uyguluyorum. Özellikle ilk 3 ay sigara dışında hiç birşey düşünemiyorsun fakat sonrasında her şey oturuyor.