bugün

Her ne sebepten olursa olsun insanın içini huzura erdiren, uykusunda rahat etmesini sağlayan yemektir. An itibarıyla yemek bitmek üzere olup 4:00 ı beklemeden başlık açmaktır.
ertesi gün uyandıktan sonra koşa koşa tuvalete gidip sıçırtan yemek. hayır sabah sabah da olmuyor yani, biraz geçse neyse de.
kilo olarak geri dönecek yemektir.

(bkz: gerçekler acıdır) ama iyi de gidiyor lan gece gece. *
Bir şeyler yemek için mutfağa giden fakat yemek, ekmek vs. bulamayıp aç karınla sigara içmeye devam eden insandan daha mutlu olunan durumdur. Bilmezler ki..
(bkz: sahur)
direkt olarak kilo ya dönüşecek hadisedir, periyodik olarak yapılınırsa obezite ye yakalanıp, ah kafam vah kafam diye yakınabilirsiniz.
dün yaptığım eylem.belki kiloya dönüşecekti belki göbek olarak gelecekti bana ama umrumda değildi.o domatesli makarnanın tadı paha biçilemezdi!
midenin isyanını yatıştırmak için dolapta ne varsa mix yapılır.
Eğer akşamdan kalma yemek yoksa; genelde pratik yiyecekler olur bunlar. Zeytin, peynir, salam, yağ, reçel ve bayatlamaya yüz tutmuş ekmek.
obeziteye dönüşme ihtimali kişinin biyolojik saatine göre değişen eylemdir. sabah 10 da uyuyan bir insan için tehdit teşkil etmez. domates sosu, kekik, tuz, tatlı biber, biraz mozerella peynir ve üstüne biraz kaliteli şarapla(bordeux ya da porto üretimli tercihendir) keşke olsa dediğim fakat eyleme dönüştürmeye üşendiğimden sadece şarap lütfen diyeceğim hadise.
Günlük 3 saatlik sporu olanları göbek bakımından pek de etkilemeyecektir.

(bkz: Ben)***
direk popoya gider.
lahmacundur. şaka maka lahmacun yiyeceğim lan. inanamıyorum kendime o derece açım.

edit: aynı anda into the wild izlemek de ayrı bir fantezi tabii.
sonrasında çok pis pişmanlık veren olay.

(bkz: o son lokmayı yemeyecektim)
sabah kahvaltısnın öğlen 12-13 e kaymasna sebep verecek durum.
makarnaaaa.
kişi yemeği mideye indirirken bir yandan düşünür. "Lan bu saatte yiyoruz ama sonra göbek yapmasın" gibi düşünceler kafasını doldurur ve yemeğin tadı tuzu kalmaz.
götü büyütmekten başka bir sike yaramayan faaliyet, midene yazık arkadaş.
yaklaşık 3-4 yıldır yaptığım şeydir.

ne götüm büyüdü, ne obeziteye yakalandım.

metabolizma meselesi güzel kardeşlerim, götünüzden element uydurmayın.
sabah kahvaltısını erkenden yapmaktır. eğer yedikten sonra uyursanız erkenden kilo almaktır.
erken yatarsam kurt gibi aç uyanıp 03-04 civarı feci yerim. nedense kilo yapmadı.
Saat 18de yapılan kahvaltının sonucudur. *
Direk mideye oturan, şişme hissi uyandıran ,yedikten sonra huzur veren yemek.
gece vardiyasında çalışan biri için öğle yemeği gibidir.
direkt kilo yapar. su içsem yarıyor yahu insanının uzak durması gereken yemektir.

ayrıca söylemesem içimde kalır,

--spoiler--
bir gece 3 sigarası değil.
--spoiler--
An itibarıyla yenilendir.

Yine.
güncel Önemli Başlıklar