bugün

entry'ler (21)

efes pilsen pastörsüz

dün denedim, gayet güzeldi, içimi falan çok hoş. tadı yumuşak kokusu da bir hayli cezbedici.

turna com

sayesinde çok ucuza bilet aldığım site. bundan sonra yeni favorimdir.

bomonti sosyal tesisleri

sergen yalçının başkanlığını yaptığı ibb sosyal tesislerden farkı, çok daha eğlenceli bir ortam olması anlaşılan.

turkcell superonline

bir internet hizmeti. uzun süre tavsiyelere maruz kaldıktan sonra ve iki günde bir internet sorunu yaşamaya başladıktan sonra kullanıma başladığım internet hizmeti, gayette uygun. 8mbps hızındaki internete 46 lira fatura ödemek varken 25mbpsye 53 lira ödüyor 3 katı hızında internet kullanıyorum, cidden akıl kârı değil superonline kullanmamak.

seks nedir kiminle yapılır

Tercihe göre değişir. Kimse kimsenin sex ine karışamaz kimi o şekil yapar kimi bu şekil.

efsane hapishane filmleri

Esaretin bedeli.
Yeşil yol.
Dizilerden de prison break.

minibüste 200 tl uzatıp öğrenci demek

Karşılaştım ama 200 ₺ yi veren belki dolmuşçu bozamaz da beleşe giderim umuduyla vermişti gel gör ki öyle olmadı dolmuşçu başka bir dolmuşçu arkadaşından parayı bozdurdu.

ilk buluşmada birinci dünya savaşını anlatan kız

ikinci buluşmada da ikinci dünya savaşını anlatır daha ne istenir ki bir kızdan.

köpek gibi çalışıp çanı yükselten şerefsiz tayfası

Hiç çalışmadım ne yapacağım bu sınavdan diyen piç den daha iyidir.

babanın ölmesi

Ben 13 yaşınayken kaybettim 9 sene geçti ama hala bi şekilde açıklayamıyorum iyisiyle veya kötüsüyle. Çok iyi bir babam yoktu ama 9 seneme nasıl bir fark yaratacağını da bilemiyorum.

bu sene samsunspor un süper lige çıkacağı gerçeği

Çıksa bile asansör takım olmuş artık en fazla iki sezon dayanır.

ben bu yazıyı ona yazdım

Senin ben ta ................................................ Bu ona kafi.

antep fıstığı neden kabuklu satılıyor

Kabuksuz satılırsa dahada pahalı olacağı için kabuklu satılıyor ayrıca kabuksuz veya öğütülmüş de satılan şekilleri vardır bilginize.

türklerin çekirdek çitleme bağımlılığı

Kısaca türk eroini işte fazla söze gerek yok.

ilkokul mezunu bile olmayan anneye sahip olmak

Benin annem de o durumda ama hiç bir sıkıntısını yaşamadım bu hayatta. Ayrıca bu başlığı açana da sevgi dileklerimi gönderiyorum.

hoşlanılan kızın tır söförü olduğunu öğrenmek

O kız bide otostopçu alıyorsa tam benliktir zaten.

ülkemde lazça boşnakça konuşanları istemiyorum

Lazca boşnakça olmasın da kürtçe olsun diyorsan sıkıntı büyük ama hepsinde de olur yeterki ülke bölünmesin diyorsan ciğerimi ye.

sevdiği çocuğa çıplak foto atan kız

Bugün bu çocuğa atan dün başkasına atmıştır yarında başkasına atacaktır kısacası yolludur başka söze gerek yok.

anın görüntüsü

tabiki de yurdun yangın merdiveni neresi olacak ki başka.

karşılıksız sevilen şeyler

Tabiki de uyku belki o da bana boş değildir ama ben karşılık beklemeden seviyorum.