bugün

entry'ler (18)

sopsy

sopsy.com e-ticaret işi yapacak olanların göz gezdirmesi gereken bir platformdur. ilk 3 gün ücretsiz olup, sonrasında aylık 20 tl veya yıllık 240 tl karşılığında hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. Bizzat denedim. Ekstra kod eklenip eklenmediğini ise bilmiyorum.

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı

4-2 Galatasaray'ın kazanacağı bir maçtır.

duma

Bir leopar ve insan arasındaki dostluğun filmleştirilmiş halidir.

beşiktaş ın her zaman yancı olması

beşiktaşlıların kendilerinin de garip olduğu gerçeğidir.

oyunbozan

Okuduğum ve tadını hala unutamadığım bir kitabın adıdır.

rüyada playboy olmak

Bu gece öyle bir rüya gördüm ki. olaylar olaylar. ben var ya ben ne anasının gözüymüşüm de haberim yokmuş. rüyamda bildiğin playboydum. her gördüğüm kıza sarıldım. hepsiyle öpüştüm. çok rahattım yani hiç kasıntı bi durum yaşamadım. uyandığımda unutmayayım diye bütün rüyamı yazdım.

yatmadan önce tuvalete gitmek

rahat rahat uyumak için birebirdir. hele ki misafirlikteysem kesin giderim. bu yaşta bir de kazara yatak ıslatırsak, gerisini getiremiyorum bile. o kadar kötü bi durum olur yani.

bitkiblog

gerçekten çok güzel paylaşımlar yapan bir site. her türlü bitkinin ve sağlığa katkı sağlayabilecek her şeyin paylaşıldığı güzel bir ortam.

bem

"Bilişim Eğitim Merkezinin" kısaltması.

gudulamak

karadeniz bölgesinde kullanılan bir sözcük.

deniz suyunu yutmak

Su yutarken gözünün önünde annesi çoçuğa çişini yaptırır ya o an başka bir dünyaya göç etmek istersin.

deniz suyunu yutmak

Su yutarken gözünün önünde annesi çoçuğa çişini yaptırır ya o an başka bir dünyaya göç etmek istersin.

karton toplayan çocuklara ıy demek

Ben gördüğümde kesinlikle öyle bir tepki vermem. Onlar için çok üzülürüm sadece. Elimde olsa onlara çok yardım etmek isterim.

uluzzers daki kel adam

Adamın aynısı istanbul'da var. Bir haber izlerken orada görmüştüm.

nurullah selim in yeni tv karakteri olduğu gerçeği

Vesselam benden komik çoçuk. Belki de saf ayağına yatıp numara yapıyor da olabilir. Ama kendine hayran bıraktığı kesin.

namaz kılmanın garipsenmesi

Çağdaş olmadığının düşünülmesi olabilir.

futboldan nefret etme sebepleri

insan gibi maç izlemeyip holigan olanları gördüğüm zaman tuttuğum takımımdan bile soğuyorum bazen.

hafızalara kazınmış saçma şarkı sözleri

denenmişi denemek yok hiç olmadı kitabımda olduramazsın, nasıl bi düşmek bu böyle gözden superman olsan toplayamazsın.