bugün

entry'ler (74)

kenan evren

Ne polemik yaptılar ama sövmesin de sevsin mi insanlar?

Yalnız dostlar bugün hala solcu sağcı lafı eden milleti parçalayanlara da küfürlerinizde yer verin. Selametle.

diyanetin ermenice kuran yayınlaması

islâma teşvik amacıyla yapılmıştır. Üzerinden saçmalanmamalıdır.

mehmet celal bey

1915 olaylarında Konya ve Halep valisi, sonunu bildiği yolculuğa Ermenileri göndermemek için elinden geleni yapmış, dürüst, dik şerefli insandır.

Daha fazla hatırlanması dileğiyle.

savaş açmak istediğiniz ülke

Önce kendi kana susayan korkuların için, savaş naraları atan dilin için, işlevsellikten bi haber durumdaki zekan ve duyguların için istesen daha iyi olacak denilesi bok püsür insan(?!) beyanıdır.

insanı duygusuzlaştıran şeyler

Uyarıcılar, aşırı seks ve motor becerisi gerektiren şeylerle fazla uğraşmak.

Ayrıca yüksek zeka bi duygusuzluk sebebi değildir. Duygusuz zeka tipi vardır o başka.

vatikan ın geri adım atması

Lombardi'nin açıklamasından çıkartılabilecek hede.

(bkz: zaten papasını da sevmezdim)

Edit: geri adım atması kabul etmediği anlamına gelmez. Yine de papa fitili ateşledi hayırlı uğurlu ola.

konya haritadan silinse üzülmem

Genel olarak kendinden başkasını sevmeyen, hemşerici,yabancı düşmanı bir topluluktur konyalılar. Muhafaza ettikleri tek şey başka nedir anlayamadım ben arkadaş. islam hoşgörüsü desen yok, mevlana desen ancak pidesini bilirler. Öğrenciyi desen sevmez buranın yerlisi aman dostlar uzak durunuz.

üçgen vücutlu erkeğin iç acıları

Merak eden hesaplamaya gelebilirdir.

sözlükteki ermeni yazarlar

Melez bir ermeni olarak burdan selam ettiğim yazarlardır.

Edit: eksileyen türk faşistlere de ayrı bi selamlar olsun efenim.

ermenilerin soyunu kırıp avrupa hayali kurmak

senin gibileri için insan öldürmek siyasal çıkardan ibaret onu geçtik de yıllardır kafanın içinde taşıdığın 1,5 kiloluk pürenin kokmuşluğundan olmasın sakın pezev*nk?

(bkz: alın bunu)

yeni türkiye kurulacaksa yeni bir isim lazım gelir

Afedersiniz; (bkz: erdoğanistan)

şu ülkeden defolup gitmek için tek neden

Yeterlidir. Gidin la valla rahatlayalım.

günün sözü

Celladına aşık olmuşsa bir millet.
ister ezan ister çan sesi dinlet.
itiraz etmiyorsa sürü gibi illet.
Müstehaktır ona her türlü zillet.

Ömer Hayyam

hasan celal güzel

yeni türkiye (?!) marşını yazan organizmadır.

O nasıl zeka seviyesi, o nasıl bir dil hakimiyeti yarabbi dedirmiştir.

ermeni soykırımı diyenlerin görmedikleri gerçekler

Ermeni soykırımı yok diyenlerin görmedikleri gerçeklerle beraber ortaya dökülmesini dilediğim gerçeklerdir.

ırkçı olmak

Bir tür ruh hastalığına sahip olmaktır zannımca.

müslüman sırp

Dinin tanrı ile kul arasında olduğunu anlayamamıs muhtemelen de dinine içinde bulunduğu etnik grup gereği inananların?! boş beyinlerinde yine birey,toplum ve din kavramlarının bulamaç haline gelmesine sebep olmuş insandır.

dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu

Enerjisi kanalize edilememiş yavrulara konulan teşhisdir genelde. Doktor dayar bacak kadar çocuğa uyuşturucuyu.sınıfta bitki gibi oturur. Oysa öğretmenler ve aile yardımcı olmaya, anlamaya yanaşsalar bu çocuklar ritalin, conterto vb olmadan hayata kazandırılabilir.

konya özerk bir ülke olsun kampanyası

Hatta ayrı bi gezegen olsun ya da ayrı bir evren. uzak olsun. Çok çok uzak olsun. Burda yaşamak isteyenler bir daha düşünmeli hatta bana kalırsa hiç düşünmemeli bile.

ermenistan

Ergenlerin daha fazla o güzel akıllarını yormaması gereken devlettir.

Not: geç oldu evladım git yat allasen.