bugün

direk ve net israildir.
savaşı counter den öğrenen kardeşlerimiz,n hayal dünyasında yaşadığına öğrenmemize vesile olan olay.

yalnız orda ölenler tekrar dirilmiyor kardeşim.
suudi arabistan.
yunanistan.
amk piçleri baklavamıza, kahvemize göz dikti.
zaten battı batacak, bi yumrukta biz atalım. hem böylece ödeşmiş oluruz.
pezevenkler.
yoktur. var diyenler de savaşın ne iğrenç bir şey olduğunu bilmeyen ergenlerdir. böyleleri yanındaki arkadaşı kızıl bir et parçası olarak duvara yapıştığında da acaba aynı aptallıkla savaş savaş diye söylenebilecekler mi merak içindeyim.
rusya, çin, israil, abd. çok uçtum ama olsun.
israil, abd, ermenistan, çin, rusya, almanya, ingiltere, yunanistan. bir de kuzey kore olsun hadi.

açsam nolacak lan? tek başıma mı savaşcam?
Önce kendi kana susayan korkuların için, savaş naraları atan dilin için, işlevsellikten bi haber durumdaki zekan ve duyguların için istesen daha iyi olacak denilesi bok püsür insan(?!) beyanıdır.
Ermenistan, israil, abd ingiltere, fransa bide yunanistanla ırağı da alayım.
başlangıç olarak;
ermenistan
suriye ve ırak. maksat temizlik.

ardından avusturya, azerbaycan. yok bunlar adam olmayacak.

japonya. balinaları öldürdükleri için. bu konuda hassasım affı olmaz. orospu çocukları.

ve ardından tabii ki abd. ilk önce terörist saldırılarla.
ermenistan, yunanistan, rusya, abd, ingiltere, fransa, sırbistan, tüm arap yarımadası, çin, almanya, japonya, italya.
malta, lihteyştan, monako, andorra, san marino, madagaskar, amerikan samoası.
yunanistan ve tüm balkan ülkeleri ve de ermenistan...
norveç. *
ermenistan.
Suriye'ye savaş açmak isterdim.
onlar hepsi biz tek.
birincisi ermenistan. ayar oluyorum bunlara*. soykırım öyle olmaz böyle olur deyip gireceksin, temizleyip çıkacaksın.

ikincisi ise çin. asırlar öncesinin kini olsa gerek buda. gram haz etmiyorum bunlardan. gerçi onlarda ellerinde olsa bi kaşık suda boğarlar ya bizi.
ermeni piçlerine haddini bildirmek gerekirdi. israilli piçlerden daha çok ayar oldum ibnelere.
savaş açmak eskidendi. şimdi bütün ülkeler gandhi olmuş pasif savaşıyorlar her ne hikmetse. ben olsam savaş açmazdım savaştırırdım. Hristiyanlardan oluşan bir ordu kurup Rusya'nın başına tebelleş ederdim. rusya zayıflayınca da güya hristan orduya saldırır Rusya'yı ele geçirirdim. neden rusya, çünkü insanları kominizmden çıkmış, robotsu ve çalışkan. Onları asimile etmek kolay olur. böylelikle iran'ın da canına okurdum.
itrail.
(bkz: irlanda)

zaten 5 milyon nüfusu var. ankarayı toplayıp gitsem fetih ederim mk.
Liberland. Hazır zayıfken girmek lazım.
ilk başta israil ve amerika denen pislikleri temizlerdim. Sonrasında aşırı yobaz bir ülke Olan kuzey korey'i bitirirdim liderleri kim'i kazığa otuttururdum. Daha sonra sapık japonları yok ederdim. Sonrasında atalarımızın düşmanı olan yunanistan ve çin'i indirirdim. Daha sonrasında kinci ve içten pazarlıkçı ingiltere ve cahil, pislik olan Dallama fransayı parçalardım. En sonunda ermenistan ve çevremizdeki diğer çerez ülkeleri yerdim. Aaa ruslar var onların da kızları güzel o yüzden saldırırdım.
Not: ulan içime resmen adolf hitler kaçmış.
başlangıç olarak adaların hepsini ve kıbrısı kökten alarak işe baaşlarım sonra ermenistana girip yerle bir edip bütün topraklarının hepsini azerbaycana verirdim.