bugün

entry'ler (196)

insanı en çok yoran şey

Bir mutlu tatil gününü, karanlıklar ülkesine çeviren yıkanmış perdeleri asmak. (bkz: korniş)

oto kiralama filosu için isim lütfen

yeni kuracağımız filo oto kiralama firmasına isim arıyoruz yardım edin lütfen. mümkünse elit ve yakışıklı bir isim olursa seviniriz arkadaşlar..

fb nin 10 puan geriden gelip şampiyon olması

Zor olmaması ve diğer takımların nedense ziraat Türkiye kupasını almamaya çalışması, bir de UEFA yolculu sürekli Fenerbahçe'ye nasip olmasına istinaden şaşılmayacak bir durum. Adcocaat ile biraz zor..

raziye isimli kızların genel özellikleri

Kesin bu başlığı iş arkadaşım açmıştır. Zira Raziye isminde ki arkadaşımızdan kendi aramızda Zigon sehpa veya piknik tüpü, cep Herkül'ü gibi çağırışımlarda bulunmuşuzdur. Bulunmaktayız.

ben bir malım herşey için özür dilerim

Kusura bakmayın, kız arkadaşım aldattı. Herşeye rağmen ona bir tek taş almak istedim. En pahalısından pırlanta bir tek taş aldım 3.800 tl ye. Ne olur beni kanırtarak sikin.

çaya 6 şeker atmak

Diyabet riskini %90 a çıkarmaya çalışmaktır. Kardeşim tek şeker yada hiç şeker neyine yetmiyor.

oral seks yaparken beni izleme aşkım

Hortlamış.

fakirlik belirtileri

Kafamda deli sorular (bkz: dar gelirli ailenin 500 bin TL lik ev)

aşkım pompa ne diye soran kız

Saftır o kaÇırmayın onu iyidir.

dar gelirli ailenin 500 bin tl lik ev hayali

Acaba sorusunun karşı zıt anlamıdır.

gecenin sözü

Siz hiÇ yatmadan önce tuvalete girdinizmi?

dar gelirli ailenin 500 bin tl lik ev hayali

binbir gece masallarına örnektir. evin erkeği 500 bin tl yi sayısal anlamda kaÇ sıfır ile yazacağını bile bilemez. Şehir efsanesi. umut fakirin ekmeği. ona bu parayı şeş kaza verecek bankayı da öpmeli. acaba olurmu? kafamda deli sorular...

kerkenez hayri

Elalem ne der sorusunun yanıtıdır. Anne ve babasının boş anına denk gelmiştir. Ben olsam Çelik eldiven ile severdim. (bkz: kerkenez) yırtıcı kuşlar familyasından bir isim tamlaması olmasına rağmen adıyla bağdaşık bir faaliyeti olmayan kişi.

tuvalet ile sevişen adam

Her sabah bil hassa klozete dayayan kişi. Hunharca zıÇan Adam.

bunu sana yaptım

sevgili veya hoşlanilan kişiye adanmış el emeği eser. kabul edilmeyen hediyenin ardindan söylenen söz.

fizeli

bir pazar yeri yol kenari park alaninda satilik tabelasina "bunu da mi görecektik lan" dedirten görüntü. (bkz: vize) aslinda anlami vizeli demek ama kültür degisimleri sonucu ayni maymun insan iliskisi gibi son duragi fizeli ye kadar dusmustur.

-haci senin arabada vize varmi?

-çık! fize var benim arabada!

-sopan varmi abi?

misyoner abla

heyecanla bilgilerini anlatarak bazi seylerin daha guzel oldugunu gostermeye calisan seksi abladir. zira misyoner pozisyonu da bu ablalar icin uretilmistir.

(bkz: misyoner)

çökertme kebabı

olsada yesek sorunsalı. saman patates üzerine kuru nane atılmış ve en üstüne dana bonfileden bol sarimsakli et kavurması.

ayakta osuran adam

ayakta da osursan osuruk osuruktur a.q ben comelerek osururum

seks yaparken gelen ne yapıyorum ben hissi

genelde bu gibi durumlar kaçak kesim yaparken meydana gelir. (bkz: fakbadi)