bugün

entry'ler (181)

atatürk ders kitaplarından çıkarılsın

atatürk değil de atatürkçülük çıkartılmalıdır.

türkiyede türkçülüğün giderek yükselmesi

yükselme falan yoktur. bazı kurtların kendini kandırmasından ibaret yalan bir durum tespitidir.

nokia asha 501

kendi muadilleriyle yarışacak bir telefondur. aynı fiyat dilimindeki telefonlarla ortalama aynı özelliklere sahip bir çok telefon mevcut. ucuz olan kazansın pazarındadır.

doğal başağrısı tedavileri

(bkz: mastürbasyon)

asıl babam asıl iyi gelir.

vajinaya bisikletle vurmak

nimete kötü davranmak suretiyle allahın yarattığı güzelliklere böyle davrananlar cehennemin 7 kat dibince cayır cayır yanarlar inşallah.

gurme adı altında kapitalizm

anadolu insanına asla işlemeyecek olan kapitalizmin bir başka denemesidir bu programlar. açlara yerini bildirip zenginlere anadoluyu sömürmelerini tembihleyen bu programlar boykot edilmelidir.

kendi ülkesinde başka ülke liderlerine tapmak

doğru neredeyse onu orada bulup desteklemektir. kimileri için dünya ülke ülke değil fikirlere göre parsellenmiştir. düz kafa düz mantık düşünen, tek loblu beyne sahip insanların bu olaya karşı çıkması da bu yüzdendir.

mahov diyen kedi

komünisttir.

aleks taşçıoğlu

idolümdür. hayranlıkla izlediğim hakemdir. adaletinden asla şüphelenilmemeli.

crysis 3

sp'sini bitirdiğim oyundur. dx11 destekli ekran kartı olmayan fakirler bok atmış. allah sizi noob olasınız diye yaratmış resmen ya. ekran kartı alacak paranız yoksa neden oyuna bok atıyorsunuz. köpek gibi grafikleriyle rakiplerine gözdağı vermiş oyundur. cry engine3 teknolojisi ile olayı aşmış crytek. inşallah o crack yapanlar ölür de piyasada sadece kaliteli oyuncular kalır. saygılar.

hamit altıntop

gereksiz yere fazla eleştirilen galatasaray futbolcusudur. adam işini yapıyor. tüm takımı çalımlayıp gol atacak değil ya. sadece diğer oyunculara göre biraz daha cesur işler denediği için olası negatif hareketlerde hemen göze batıyor. bana bak futbolculara küfür eden barzo; koyarım seni o sahaya hele bi hata yap 90 dakika söverim 7 sülalene. anlarsın nasıl bir his olduğunu.

biralex

çağdaş sözlük formatına tepki olarak doğmuş benim antim olan yazar *

galatasaray başkanının futbolcuyla mac izlemesi

başkan'nın locasına konuk olan drogba'dır efendim. asılsız iddialar bunlar.

fenerbahçenin anadolu takımna dönüşmesi

(bkz: aziz yıldırım fenerbahçe nin kanseridir)

gs li bazı futbolcuların sneijder e pas vermemesi

işin bokunu çıkartmayın abi. gerçekliği olmayan bir iddia. maçı izlerken sneijder'e odaklanırsanız böyle görürsünüz tabi. galatasaray futbol takımı 11 kişiden oluşuyor. böyle saçma saplantıları iddia'ya çevirip kuşların ağzına laf vermeyin.

sabri sarıoğlu

ebue'nin eksikliğini iyi değerlendirecek kurt futbolcu. rakibi olmasa böyle oynamaz ama bu rekabet galatasaray'a çok yarıyor. inşallah bozulmaz bu ortam.

google chrome

son sürümü ara ara komple bilgisayarımı kilitleyen tarayıcı. neden böyle yaptı ben de bilmiyorum mouse bile hareket etmiyor üstat.

drogba nın ikinci yarıda atacağı gol sayısı

10 dan aşağı değildir.

2012 2013 sezonu ideal beşiktaş 11 i

adamlar 6 aylık futbolcu kiraladıktan sonra ideal 11 çıkartma yarışına girdiler. görende real madridliler falan sanır ya. beşiktaş lan beşiktaş kaç farklı futbolcu oynatırsın. isimleri dışında bi farklılıkları olmayan yeteneksiz futbolcu katilleri. adamlar sakatlamak için dalıyor.

2012 2013 spor toto süper lig şampiyonu fenerbahçe

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)