bugün

entry'ler (16)

ben herkesi ben gibi bilirim ama

Ben Herkesi Ben Gibi Bilirim Ama?? evet arkadaşlar hayatımızın buyuk bı bolumu boyle bıldıgımız sandıgımız kısılerce gasp edılmıstır.

daha başlık açmasını bilmeyen yazarların olması

herkez zamanla öğrenicek abileri anne karnında öğrenmedınız ya sayfa açmayı.

kırmızı iç çamaşırı olmayan kıza kız demek

kırmızı candır seksiliğe seklilik katar kadını kadın yapar.

umut

Önce "umut" verilir Sonra Unut denilir

lovestoned

Justin Timberlake Ve Tiesto Remixiyle Efsane Bı Parçalardan Bitanesi olmuştur.

edirne den kars a taksi tutup gitmek

taksici karsa gelince aldığı parayla taksiyi orada bırakıp dünya turuna çıkar herhalde.

sevgiliye verilen 880 tl yi ayrılırken istemek

Faiz koyup istemediği suç ben olsam faiziyle isterim oh ne güzel benim kıçımdan ter akıcak o kıçını başkalarına açıcak benim paramla valla tetikçi tutarım.

gelecekteki sevgiliye not

Allah belanı versin şimdimi geliyorsun puii.

bira

rakı, viski, vodkadan sonra cila niyetine içilir yada deniz kıyısında patates kızartması eşliğinde iyi gider.

recep tayyip erdoğan

yaptığı çoğu iş bilinçsizdir nerden geldiğini unutmuş başka bi kimliğe burunmuştur ülkede okadar cahil beyinsiz varken ona kızmak doğru değil.

recep tayyip erdoğan

yaptığı çoğu iş bilinçsizdir nerden geldiğini unutmuş başka bi kimliğe burunmuştur ülkede okadar cahil beyinsiz varken ona kızmak doğru değil.

leon filmindeki gözlüklü adam

adam karizma filmdeki karakterin hakkını vermiş bi abimiz.

bira şişesini çakmakla açabilen kız

daha göremedim ama o candır neslini çoğaltmak lazım.

her erkeğin hayatını siken bir kadın vardır

kimi şanslı az bi zaman sikilir kimi şanssız benim gibi 5sene sikilir.

yaran youtube yorumları

ben iyiyim sen nasılsın, nasıl yani, ben hayatta yapmam, tanıyamadım, bilmiyorum ki nasıl yaparız, yoruldum çok, benden yana sıkıntı yok, şimdi geliyorum.

sevgi keskin

Bence Kendi Çok Başarılı Ve Çok iyi Yerlere Geliceğine inandığım biri Canlı Performansı piyasada zirveye oynayan çoğu sanatçıdan iyi.