bugün

entry'ler (16)

malaga pastası

Adını ilk defa duyduğum alındığı kişinin şanslı olduğunu düşündüğüm değişik bir pastadır.

bir hikaye nasıl başlar

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde şeklindedir.

ekşi sözlükteki uludağ sözlük başlığı

Son derece haklı beyandır. Sözlükte belli bir gruba göremiyorsanız yazdığınız hiçbir bilgilendirici entrynin önemi yoktur.

çekik gözlü erkek vs iri gözlü erkek

Zannımca normal gözlü erkeğin alacağı gereksiz versustur.

dünyada bir tek siz kalsaydınız

Muhtemelen önce bütün oyuncak dükkanlarını talan eder, bir güzel hepsiyle oynardım. Daha sonra kafama göre restoran depolarından yiyecek toplar, sağa sola sarardım. Ancak en sonunda pes edip pişmanlık duyardım yalnızlığımdan, şeklinde özletlenebilecek vaziyettir.

terk edilmek

Çok acı bir durumdur o kadar acıdır ki kış soğuğunda sokakta bor başına kalmaktan da beterdir. Ayrıca terk edildikten sonra bile özellikle obsesif bir kişilikseniz onu unutamamak sizi daha çok yaralar. Bir de aileniz tarafından terk edilmek vardır ki o en kötüsüdür. Hayata başlangıçsız başlamak gibidir.

hep gittiğim kasabın önündeki kediler yok krizi

Çok büyük derttir. Kasap kovsa ayrı, kasap kovmasa apayrı derttir. Üstelik o masum hayvancağızların sokakta sağda solda düşebilecekleri zibilyon hâli düşündükçe içiniz acır, kalbiniz burkulur, gözleriniz dolar.

youtube u reklamsız izlemek

En çok istediğim ancak nasıl gerçekleştirebileceğimi bilemediğim reklamlardan özellikle son zamanlarda oldukça muzdarip olduğumdan içimden delicesine bulunduğum taleptir.

telefonun yere düştüğü an

Yüreğinizin ağzınıza geldiği ve her türlü kurtarma girişiminin artık boş olduğu o andır.

uludağ sözlük ne zaman kapanır

Üstelik ben daha yazar olamadan kapanmasına asla izin vermeyeceğimden olmayacak olan olaydır.

dünya solaklar günü

Hep garip bir şekilde özendiğim insanların günüdür.

et döner ayran 1 tl

Eski zamanlara ait bir durumdur. Şimdi sadece ayran 3 lira civarındadır.

oğuzhan koç ve demet özdemir evliliği

Bence o hediye artık hediye olmaktan çıkmıştır.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

Yazar olmaya çalışmak olabilecek durumlardır.

çok kötü bir insan olmak ve değişememek

Bence herkes değişebilir önemli olan gerçekten istemek ve çabalamaktır.

vesaire

Ve benzeri anlamlarına da gelebilen bir sözdür.